Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Szkolenia i kursy : Szkolenia, kursy, inwestycja w kadry – SGH
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Szkolenia i kursy

 
SGH poza szeroką ofertą prestiżowych studiów licencjackich, magisterskichdoktoranckichpodyplomowych oraz MBA oferuje także szkolenia dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych oraz kursy indywidualne.
 

 oferta dedykowana dla firm

 
Oferta szkoleniowa dla klientów instytucjonalnych przygotowywana jest przez Centrum Współpracy z Biznesem.

Poszczególne projekty opracowywane są w ścisłej współpracy z konkretnym Klientem, z uwzględnianiem indywidualnych potrzeby i wyzwań pracodawców w zakresie określonych kompetencji zawodowych.

Oferta szkoleniowa SGH to możliwość podniesienia kwalifikacji i doskonalenia umiejętności oraz wspomagania rozwoju osobistego pracowników poprzez:
 

 Szkoła Nauk Aktuarialnych

 
​Szkoła Nauk Aktuarialnych jest współorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Szkoła jest przeznaczona dla aktuariuszy i specjalistów aktuarialnych pracujących w firmach ubezpieczeniowych. Jest to główne wydarzenie w kraju o charakterze edukacyjnym, dedykowane dla osób zajmujących się metodami ilościowymi w praktyce ubezpieczeniowej. W Szkole mogę także uczestniczyć wybitni studenci oraz pracownicy naukowi, którzy mogą ubiegać się o obniżoną opłatę.

W trakcie Szkoły przedstawiane są najnowsze światowe techniki aktuarialne oraz tematy cieszące się największym zainteresowaniem w Polsce. Wykładowcami są aktuariusze z wieloletnim doświadczeniem oraz profesorowie z dorobkiem z nauk aktuarialnych.

Program Szkoły, zakres tematyczny oraz czas trwania wykładów ustalane są w każdym roku.

 

 ZARZĄDZANIE FINANSAMI OSOBISTYMI – KURS WEEKENDOWY ONLINE (NOWOŚĆ)

 
SGH aktywnie włącza się w nurt rozwoju edukacji finansowej poprzez upowszechnianie i dostarczenie wiedzy na temat wybranych aspektów zarządzania finansami osobistymi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu kursów poświęconych tematyce finansów osobistych. Zajęcia prowadzą zarówno wykładowcy SGH, jak i praktycy oraz trenerzy zewnętrzni.

​Kurs składa się z 12 odrębnych modułów (kursów jednostkowych), podczas których omawiana będzie problematyka z punktu widzenia gospodarstwa domowego, które poszukuje dodatkowej wiedzy i umiejętności w zarządzaniu własnym budżetem. Kursy są adresowane przede wszystkim do tych, którzy bez względu na wiek, status materialny czy poziom wykształcenia poszukują wiedzy o sposobach i zasadach gromadzenia oszczędności oraz informacji o podstawach podejmowania decyzji inwestycyjnych związanych z wykorzystaniem dostępnych na rynku aktywów finansowych.

​Program i oferta kursu​
 

 Kurs komercyjny „Statystyka z programem Excel” (w formie tradycyjnej)

 
Zapraszamy absolwentów uczelni wyższych, doktorantów i praktyków życia gospodarczego do wzięcia udziału w 30 godzinnym komercyjnym kursie „Statystyka z programem Excel” (4 sobotnie spotkania po 7,5 godziny). Celem kursu jest przekazanie słuchaczom podstawowej wiedzy ze statystyki, wykształcenie umiejętności rozpoznania dostępnych w programie Excel, gotowych procedur i funkcji statystycznych oraz nabycie umiejętności ich odpowiedniego praktycznego wykorzystywania do analizy danych, a także nabycie umiejętności interpretacji wyników przeprowadzonych obliczeń.

Zajęcia (na własnych laptopach, z zainstalowanym tam programem Excel) odbywają się co tydzień w soboty, w godzinach 9.30 – 16.15.

Za 30-to godzinne zajęcia kursu czesne wynosi 900 zł, a grupa ćwiczeniowa może liczyć około 7 słuchaczy.

Organizatorem kursu jest Instytutu Statystyki i Demografii, Kolegium Analiz Ekonomicznych SGH, a wykładowcami pracownicy Instytutu.

Program i oferta kursu
 

 Absolwenci SGH zarabiają najwięcej

 
​​​25% absolwentów Szkoły Głównej Handlowej zarabia 12700 zł miesięcznie. Według badania portalu wynagrodzenia.pl przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak SGH zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich uczelni w Polsce. Mediana zarobków absolwentów Uczelni wynosi obecnie 8000 zł brutto. Więcej informacji o ogólnopolskim badaniu wynagrodzeń

-------------

W rankingu „Perspektyw” 2020 SGH zajęła pierwsze miejsce w kategorii uczelni ekonomicznych. Natomiast w ogólnym rankingu uczelni uplasowaliśmy się na 15. miejscu.​ Kierunek finanse i rachunkowość niezmiennie zajmuje pierwszą pozycję, a kierunki ekonomia i zarządzanie – drugą.​​
 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
 
1 miejsce dla SGH w rankingu Perspektyw wśród uczelni ekonomicznych