Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Pracy : Zarządzanie Zasobami Pracy - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Pracy
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia zarządzania zasobami pracy

 
Zapraszam Państwa na XXXIV edycję rocznych specjalistycznych Studiów Podyplomowych Zarządzania Zasobami Pracy organizowanych przez Instytut Zarządzania, Zakład Zarządzania w Gospodarce SGH. Realizujemy dwie edycje rocznie, a popularność zawdzięczamy:
 • efektywnemu połączeniu najnowszej wiedzy teoretycznej z praktyką działania
 • ewolucji programów uwzględniającej oczekiwania słuchaczy i charakter wyzwań jakie stawia przed menedżerami i specjalistami różnych szczebli zarządzania współczesny biznes
 • najlepszym specjalistom z SGH oraz m.in. UW, Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i liczących się na rynku firm konsultingowych (m.in Deloitte, DBO) UW,) i kancelarii prawnych (m.in. Orłowski Patulski Walczak Sp. z o.o).
 • niepowtarzalnej atmosferze, w której każdy czuje się zauważony i w której problem słuchacza staje się zadaniem dla organizatorów
 • rodzinie 2000 zadowolonych absolwentów, którzy rekomendują nasze studia swoim znajomym.
Serdecznie zapraszam
dr Anna Krejner-Nowecka

PSZZP to jedne z najpopularniejszych studiów podyplomowych w SGH
(32 ukończone edycje)
 

 Dlaczego Warto

 
 • uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowych Studiów Zarządzani Zasobami Pracy (na życzenie, za opłatą, także dokumentu w języku angielskim) SGH – najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, której dyplom cieszy się największym uznaniem na rynku pracy
 • PSZZP to jedne z najpopularniejszych studiów podyplomowych w SGH (32 edycje – dwie edycje równolegle)
 • ponad 2000 zadowolonych absolwentów, którzy rekomendują nasze studia swoim znajomym
 • większość absolwentów PSZZP w ciągu 12 miesięcy od ukończenia studiów poprawia swoją pozycję na rynku pracy
 • Efektywne połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką działania
 • sprawdzeni, najlepsi wykładowcy SGH (wielu z rankingu TOP 10 SGH), oraz m .in .z UW, Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i liczących się na rynku firm konsultingowych (m.in Deloitt, DBO) oraz kancelarii prawnych (m.in. Orłowski Patulski Walczak Sp. z o.o), którzy dobierani są na podstawie ankiet ewaluacyjnych wcześniejszych edycji
 • słuchacze otrzymują obszerne materiały dydaktyczne do każdych zajęć oraz książki do większości zajęć, w tym pozycje autorstwa wykładowców
 • opieka profesjonalnego sekretarza Studium (stały kontakt w każdej sprawie związanej ze studium)
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Beata Chełstowska
tel. 501 710 900
e-mail: Beata Chełstowska

​Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Zarządzania
Katedra Zarządzania Strategicznego
ul. Madalińskiego 31/33
02-544 Warszawa
tel/faks: 564-86-10 w godz. 9.00–15.00
tel: 564-85-00 lub 0 501 710 900

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 1450 absolwentów

 
  •  rekrutacja ciągła
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe