Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji : Zasoby Ludzkie w Organizacji - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi W Organizacji

 
Studia adresowane są do osób pełniących funkcje dyrektorskie lub kierownicze w pionach zarządzania zasobami ludzkimi oraz do pracowników działów personalnych, szkoleniowców, doradców, pragnących ugruntować i pogłębić swoją wiedzę, a także do absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych nowoczesnymi metodami zarządzania kapitałem ludzkim.

"Komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Studiów jest dla nas najważniejsze. W związku z sytuacją epidemiologiczną w semestrze zimowym 2020/2021 zapraszamy na zajęcia zdalne. Gwarantujemy realizację programu Studiów w trybie on-line za pomocą bezpłatnej dla naszych Słuchaczy aplikacji Microsoft TEAMS z jednoczesnym udziałem w zajęciach Wykładowców i Słuchaczy w trakcie sobotnio-niedzielnych spotkań w godzinach 9.00-16.00. Z merytorycznego punktu widzenia zajęcia zdalne niczym nie różnią się od stacjonarnych, za wyjątkiem miejsca przebywania Wykładowcy i Słuchaczy w tym samym momencie. Ciekawy i ambitny program, liczba zrealizowanych godzin, a przede wszystkim Najlepsi Wykładowcy pozostają bez zmian bez względu na formę zajęć.
Mamy duże doświadczenie zakresie prowadzenia zajęć zdalnych, zdobyte podczas poprzedniej edycji Studiów. Pomimo stanu epidemii, XXIII edycja SP ZZL w Organizacji zakończyła się sukcesem w zaplanowanym pierwotnie terminie bez żadnych opóźnień w realizacji programu, o czym świadczy liczne grono w pełni usatysfakcjonowanych tegorocznych Absolwentów. Dołączcie do nich!".


dr Beata Chmielewiec
 

 Dlaczego Warto

 
Zdaniem naszych Absolwentów, Studia Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji pozwoliły im na rozwój zawodowy i osobisty, umożliwiły zdobycie nowych kompetencji, podniosły ich wartość i atrakcyjność na rynku pracy, a niekiedy nawet przyczyniły się do awansu i wzrostu wynagrodzenia.
 

 Opinie o kierunku

 

Tematy są bardzo ciekawe. Kompetentni, dobrze przygotowani merytorycznie wykładowcy. Plusem są materiały i książki, które otrzymujemy. Podobają mi się dyskusje i angażowanie słuchaczy w rozwiązywanie case studies.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Magdalena Karpowicz
tel. +48 22 564 93 28
e-mail: Magdalena Karpowicz

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 budynek M, pok. 114
02-513 Warszawa

 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 23 ukończone edycje

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe