Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji : Zasoby Ludzkie w Organizacji - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi W Organizacji

 
Studia adresowane są do osób pełniących funkcje dyrektorskie lub kierownicze w pionach zarządzania zasobami ludzkimi oraz do pracowników działów personalnych, szkoleniowców, doradców, pragnących ugruntować i pogłębić swoją wiedzę, a także do absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych nowoczesnymi metodami zarządzania kapitałem ludzkim.

"Komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Studiów jest dla nas najważniejsze. Od października zapraszamy na stacjonarne zajęcia sobotnio-niedzielne do kampusu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jesteśmy też w pełni przygotowani do kształcenia zdalnego na wypadek pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej. Gwarantujemy realizację programu Studiów w trybie on-line za pomocą bezpłatnej dla naszych Słuchaczy aplikacji Microsoft TEAMS z jednoczesnym udziałem w zajęciach Wykładowców i Słuchaczy w trakcie sobotnio-niedzielnych spotkań w godzinach 8.30-16.00.
Z merytorycznego punktu widzenia zajęcia zdalne niczym nie różnią się od stacjonarnych, za wyjątkiem miejsca przebywania Wykładowcy i Słuchaczy w tym samym momencie. Ciekawy i ambitny program, liczba zrealizowanych godzin, a przede wszystkim Najlepsi Wykładowcy pozostają bez zmian bez względu na formę zajęć.
Mamy duże doświadczenie zakresie prowadzenia zajęć zdalnych, zdobyte podczas poprzedniej edycji Studiów. Pomimo stanu epidemii, XXIII edycja SP ZZL w Organizacji zakończyła się sukcesem w zaplanowanym pierwotnie terminie bez żadnych opóźnień w realizacji programu, o czym świadczy liczne grono w pełni usatysfakcjonowanych tegorocznych Absolwentów. Dołączcie do nich!".

dr Beata Chmielewiec
 

 Dlaczego Warto

 
Zdaniem naszych Absolwentów, Studia Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji pozwoliły im na rozwój zawodowy i osobisty, umożliwiły zdobycie nowych kompetencji, podniosły ich wartość i atrakcyjność na rynku pracy, a niekiedy nawet przyczyniły się do awansu i wzrostu wynagrodzenia.
 

 Opinie o kierunku

 

Tematy są bardzo ciekawe. Kompetentni, dobrze przygotowani merytorycznie wykładowcy. Plusem są materiały i książki, które otrzymujemy. Podobają mi się dyskusje i angażowanie słuchaczy w rozwiązywanie case studies.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Magdalena Karpowicz
tel. +48 22 564 93 28
e-mail: Magdalena Karpowicz

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 budynek M, pok. 114
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 23 ukończone edycje

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe