Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji : Zasoby Ludzkie w Organizacji - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi W Organizacji

 
Studia adresowane są do osób pełniących funkcje dyrektorskie lub kierownicze w pionach zarządzania zasobami ludzkimi oraz do pracowników działów personalnych, szkoleniowców, doradców, pragnących ugruntować i pogłębić swoją wiedzę, a także do absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych nowoczesnymi metodami zarządzania kapitałem ludzkim.

"Komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Studiów jest dla nas najważniejsze. W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2021/2022 zapraszamy na zajęcia zdalne. Gwarantujemy realizację programu Studiów w trybie on-line za pomocą bezpłatnej dla naszych Słuchaczy aplikacji Microsoft TEAMS z jednoczesnym udziałem w zajęciach Wykładowców i Słuchaczy w trakcie sobotnio-niedzielnych spotkań w godzinach 9.00-16.00. Z merytorycznego punktu widzenia zajęcia zdalne niczym nie różnią się od stacjonarnych, za wyjątkiem miejsca przebywania Wykładowcy i Słuchaczy w tym samym momencie. Ciekawy i ambitny program, liczba zrealizowanych godzin, a przede wszystkim Najlepsi Wykładowcy pozostają bez zmian bez względu na formę zajęć.
Mamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć zdalnych, zdobytymi podczas poprzednich edycji Studiów. Pomimo stanu epidemii, edycje XXIII i XXIV SP ZZL w Organizacji zakończyły się sukcesem w zaplanowanym pierwotnie terminie bez żadnych opóźnień w realizacji programu, o czym świadczy liczne grono w pełni usatysfakcjonowanych tegorocznych Absolwentów. Dołączcie do nich!".


dr Beata Chmielewiec
 

 Dlaczego Warto

 
Zdaniem naszych Absolwentów, Studia Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji pozwoliły im na rozwój zawodowy i osobisty, umożliwiły zdobycie nowych kompetencji, podniosły ich wartość i atrakcyjność na rynku pracy, a niekiedy nawet przyczyniły się do awansu i wzrostu wynagrodzenia.
 

 Opinie o kierunku

 

Tematy są bardzo ciekawe. Kompetentni, dobrze przygotowani merytorycznie wykładowcy. Plusem są materiały i książki, które otrzymujemy. Podobają mi się dyskusje i angażowanie słuchaczy w rozwiązywanie case studies.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Magdalena Karpowicz
tel. +48 22 564 93 28
e-mail: Magdalena Karpowicz

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 budynek M, pok. 114
02-513 Warszawa

 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 24 ukończone edycje

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe