Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Wartością Firmy : Zarządzanie Wartością Firmy - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Wartością Firmy
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Wartością Firmy

 

NOWOŚĆ!!! Studia podyplomowe skoordynowane!

Dwa studia podyplomowe w jednym roku, za łączną cenę zbliżoną do ceny jednego studium. Wiesz więcej za mniej. Oszczędzasz czas i pieniądze! Efektywniej i skuteczniej podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe w prestiżowej Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Oferta obejmuje studia podyplomowe skoordynowane z zakresu Zarządzania Wartością Firmy www.sgh.waw.pl/pszwf oraz z zakresu Alternatywnych Źródeł Kapitału na Rozwój, Inżynieria Finansowa www.sgh.waw.pl/psazknrif. Oba studia są skoordynowane merytorycznie, programowo i organizacyjnie. Programy studiów i terminy zajazdów są tak zaprojektowane, że umożliwiają słuchaczowi uczestnictwo we wszytkach zajęciach na obu studiach. Dzięki koordynacji merytorycznej, programowej i organizacyjnej wysiłek studenta jest mniejszy niż gdyby studiował na dwóch studiach w systemie studiów nieskoordynowanych. Koszty łączne ukończenia obu studiów też są mniejsze niż w systemie nieskoordynowanym.

Możesz w ciągu roku ukończyć równolegle dwa studia podyplomowe za cenę jednego z małym dodatkiem pokrywającym koszty administracyjne.
Warunkiem odbycia dwóch studiów w jednym roku jest złożenie dokumentów na oba studia podyplomowe, opłacenie czesnego za jedno Studium wiodące i wpłacenie opłaty manipulacyjnej za drugie Studium uzupełniające w wysokości 3990 złotych (płatne na numer konta II kierunku).
Przy wyborze opcji skoordynowanej należy złożyć 2 komplety dokumentów.

 

 Dlaczego Warto

 
Wyjątkowy, oparty na  światowej wiedzy program.
Nowoczesny program, umożliwiający  całościowe spojrzenie na długoterminowy  proces budowania i zarządzania wartością spółki kapitałowej.

Najlepsi, starannie dobrani wykładowcy, kształtujący przyszłość wiodących przedsiębiorstw w Polsce.
Zajęcia na studium prowadzą wykładowcy ze Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Gdańskiego, UMK w Toruniu, Wyższej Szkoły Biznesu – National-Luis University w Nowym Sączu oraz uznani praktycy wykorzystujące swe bogate doświadczenia w budowaniu wartości przedsiębiorstwa.

Dyplom najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce.
Szkoła Główna Handlowa jest powszechnie uznawana za najlepszą uczelnię ekonomiczną w Polsce; zaś Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie – organizator Studium – zostało uznane  przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2007 roku za najlepszy ośrodek naukowo-badawczy w dziedzinie nauk ekonomicznych w kraju.

Atrakcyjne książki i materiały on-line dla Słuchaczy.
Słuchacze otrzymują książki z najnowszej literatury poświęconej wybranym elementom zarządzania wartości przedsiębiorstwa.

Przygotowanie prac dyplomowych odpowiadających na rzeczywiste pytania i problemy nurtujące Słuchaczy.
Słuchacze opracowują pracę dyplomową – we współpracy z jednym z wykładowców Studium – na wybrany przez siebie temat, w której udzielają odpowiedzi na rzeczywiste, praktyczne pytania dotyczące wybranych aspektów z budowania i zarządzania wartością przedsiębiorstwa.

Prezentacja na zajęciach Best Practices, udzielających odpowiedzi na pytanie:   jak to robią najlepsi w biznesie?
Każdy wykład zawiera szerokie omówienie najlepszych praktyk stosowanych w biznesie, ale również i najczęstszych błędów.

Sieć kontaktów i możliwość dalszego rozwoju.
Studium sprzyja nawiązywaniu cennych znajomości i kontaktów wśród Uczestników Studium oraz między nimi a wykładowcami, co przynosi często ważne, dodatkowe korzyści dla Słuchaczy w przyszłości.
 

 Opinie o kierunku

 

 ...Podyplomowe Studium Zarządzanie Wartością Firmy, prowadzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, w sposób wszechstronny przekazuje słuchaczom szeroką analizę zagadnień i uwarunkowań wpływających na wartość firmy - od małej spółki do dużej grupy kapitałowej. Na wartość studium składa sie zarówno naukowy, teoretyczny, jak i praktyczny charakter przekazywanej wiedzy na temat zasad długoterminowego budowania wartości przedsiębiorstwa – dotyczących finansowych i ekonomicznych, materialnych i niematerialnych oraz prawnych aspektów wzrostu wartości, metod jej pomiaru i wyceny przedsiębiorstwa...
Edward Sierański, prezes zarządu
Regionalne Fundusze Inwestycji Sp. z o.o. w Łodzi

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Magdalena Cieślik-Kącka

tel. 22 564 86 55
tel. kom. 507-474-474

e-mail: Magdalena Cieślik-Kącka

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 31/33, " Grosik" pok.12
02.544 Warszawa
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 600 absolwentów

 
  • 27 ukończonych edycji
  • współpracujemy z: KGHM, PKN ORLEN, Zakłady Chemiczne Police
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe