Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Wartością Firmy : Zarządzanie Wartością Firmy - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Wartością Firmy
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Wartością Firmy

 

NOWOŚĆ!!! Studia podyplomowe skoordynowane!

Dwa studia podyplomowe w jednym roku, za łączną cenę zbliżoną do ceny jednego studium. Wiesz więcej za mniej. Oszczędzasz czas i pieniądze! Efektywniej i skuteczniej podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe w prestiżowej Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Oferta obejmuje studia podyplomowe skoordynowane z zakresu Zarządzania Wartością Firmy www.sgh.waw.pl/pszwf oraz z zakresu Alternatywnych Źródeł Kapitału na Rozwój, Inżynieria Finansowa www.sgh.waw.pl/psazknrif. Oba studia są skoordynowane merytorycznie, programowo i organizacyjnie. Programy studiów i terminy zajazdów są tak zaprojektowane, że umożliwiają słuchaczowi uczestnictwo we wszytkach zajęciach na obu studiach. Dzięki koordynacji merytorycznej, programowej i organizacyjnej wysiłek studenta jest mniejszy niż gdyby studiował na dwóch studiach w systemie studiów nieskoordynowanych. Koszty łączne ukończenia obu studiów też są mniejsze niż w systemie nieskoordynowanym.

Możesz w ciągu roku ukończyć równolegle dwa studia podyplomowe za cenę jednego z małym dodatkiem pokrywającym koszty administracyjne.
Warunkiem odbycia dwóch studiów w jednym roku jest złożenie dokumentów na oba studia podyplomowe, opłacenie czesnego za jedno Studium wiodące i wpłacenie opłaty manipulacyjnej za drugie Studium uzupełniające w wysokości 3990 złotych (płatne na numer konta II kierunku).
Przy wyborze opcji skoordynowanej należy złożyć 2 komplety dokumentów.

 

 Dlaczego Warto

 
Wyjątkowy, oparty na  światowej wiedzy program.
Nowoczesny program, umożliwiający  całościowe spojrzenie na długoterminowy  proces budowania i zarządzania wartością spółki kapitałowej.

Najlepsi, starannie dobrani wykładowcy, kształtujący przyszłość wiodących przedsiębiorstw w Polsce.
Zajęcia na studium prowadzą wykładowcy ze Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Gdańskiego, UMK w Toruniu, Wyższej Szkoły Biznesu – National-Luis University w Nowym Sączu oraz uznani praktycy wykorzystujące swe bogate doświadczenia w budowaniu wartości przedsiębiorstwa.

Dyplom najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce.
Szkoła Główna Handlowa jest powszechnie uznawana za najlepszą uczelnię ekonomiczną w Polsce; zaś Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie – organizator Studium – zostało uznane  przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2007 roku za najlepszy ośrodek naukowo-badawczy w dziedzinie nauk ekonomicznych w kraju.

Atrakcyjne książki i materiały on-line dla Słuchaczy.
Słuchacze otrzymują książki z najnowszej literatury poświęconej wybranym elementom zarządzania wartości przedsiębiorstwa.

Przygotowanie prac dyplomowych odpowiadających na rzeczywiste pytania i problemy nurtujące Słuchaczy.
Słuchacze opracowują pracę dyplomową – we współpracy z jednym z wykładowców Studium – na wybrany przez siebie temat, w której udzielają odpowiedzi na rzeczywiste, praktyczne pytania dotyczące wybranych aspektów z budowania i zarządzania wartością przedsiębiorstwa.

Prezentacja na zajęciach Best Practices, udzielających odpowiedzi na pytanie:   jak to robią najlepsi w biznesie?
Każdy wykład zawiera szerokie omówienie najlepszych praktyk stosowanych w biznesie, ale również i najczęstszych błędów.

Sieć kontaktów i możliwość dalszego rozwoju.
Studium sprzyja nawiązywaniu cennych znajomości i kontaktów wśród Uczestników Studium oraz między nimi a wykładowcami, co przynosi często ważne, dodatkowe korzyści dla Słuchaczy w przyszłości.
 

 Opinie o kierunku

 

 ...Podyplomowe Studium Zarządzanie Wartością Firmy, prowadzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, w sposób wszechstronny przekazuje słuchaczom szeroką analizę zagadnień i uwarunkowań wpływających na wartość firmy - od małej spółki do dużej grupy kapitałowej. Na wartość studium składa sie zarówno naukowy, teoretyczny, jak i praktyczny charakter przekazywanej wiedzy na temat zasad długoterminowego budowania wartości przedsiębiorstwa – dotyczących finansowych i ekonomicznych, materialnych i niematerialnych oraz prawnych aspektów wzrostu wartości, metod jej pomiaru i wyceny przedsiębiorstwa...
Edward Sierański, prezes zarządu
Regionalne Fundusze Inwestycji Sp. z o.o. w Łodzi

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Magdalena Cieślik-Kącka

tel. 22 564 86 55
tel. kom. 507-474-474

e-mail: Magdalena Cieślik-Kącka

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 31/33, " Grosik" pok.12
02.544 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 600 absolwentów

 
  • 27 ukończonych edycji
  • współpracujemy z: KGHM, PKN ORLEN, Zakłady Chemiczne Police
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe