Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie w sporcie : Zarządzanie w sporcie
Podyplomowe Studia Zarządzanie w sporcie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie w Sporcie

 
Słuchacze uzyskają pełną i kompleksową, a także unikatową wiedzę dotyczącą funkcjonowania organizacji sportowych oraz organizacji nawiązujących do sportu w swych działaniach w warunkach rynkowych. Wraz z wiedzą, uzyskaną w komplementarnych Podyplomowych Studiach Marketing Sportu absolwenci będą w stanie zarządzać klubami i innymi organizacjami sportowymi. Jest to możliwe dzięki połączeniu wiedzy przekazywanej przez naukowców SGH i wybitnych praktyków, zarządzających organizacjami sportowymi. Będzie w pełni uwzględniona swoistość zarządzania organizacjami sportowych. 

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej, zajęcia prowadzone będą w trybie online.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia przeznaczone dla osób zarządzających organizacjami sportu profesjonalnego i amatorskiego, które chcą zwiększyć swą wiedzę z zakresu zarządzania, także do tych, którzy zamierzają pracować w klubach i innych organizacjach sportowych w przyszłości. Także dla zarządzających obiektami sportowymi i pracowników jednostek samorządu terytorialnego, odpowiedzialnych za rozwój sportu społeczności lokalnych, a szczególnie dla sportowców kończących swą karierę i byłych sportowców, którzy zamierzają kontynuować pracę w sporcie jako zarządzający organizacjami sportowymi.
 

 Opinie o kierunku

 
Marcin-Kuriata.jpg

Podyplomowe Studia Zarządzania w Sporcie dały mi to czego oczekiwałem i nawet więcej. Zdecydowanie zwiększyły moją wiedzę w zakresie nauki zarządzania w dziedzinie sportu, utrwaliły i uporządkowały to co wykorzystywałem w praktyce. Ogromną wartością tych studiów jest możliwość spotkania z różnorodną kadrą wykładowców, ludzi z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w sporcie. Również słuchacze tych studiów to bardzo interesująca i zróżnicowana grupa, co daje możliwość nawiązania wartościowych relacji.
Marcin Kuriata, absolwent III edycji


Zarządzanie w sporcie to studia pozwalające na poszerzenie i uporządkowanie wiedzy. Co więcej to fantastyczny czas poznawania nowych ludzi - pasjonatów sportu. Dzięki wykładowcom oraz innym słuchaczom zdobyłam cenne informacje z różnych obszarów zarządzania oraz wielu dyscyplin sportowych. To był niezwykle inspirujący rok, który pozwolił mi na rozwój swojej największej pasji.
Anna Kacprzyk, absolwentka II edycji
zdjecie_Piotr_poplawski opinia.jpg Sport to maja pasja, którą zawsze rozwijam. Ciężka praca na treningu pod okiem trenera daje wymierne korzyści na zawodach sportowych. Podobnie jest na SGH, gdzie wykładowcy - praktycy dawkują solidny umysłowy wycisk, który przybliża mnie do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Studia podyplomowe: Zarządzanie sportem to nie tylko potężna dawka wartościowej wiedzy, ale również inspirujący uczestnicy zajęć. Kontakty, przyjaźnie, które narodziły się podczas studiowania, zostaną do końca życia.
Piotr Popławski, absolwent II edycjiMarek_Kubisiak.jpg Podyplomowe Zarządzania w Sporcie dały mi naprawdę dużą dawkę wiedzy. Dzięki nim poszerzyłem kontakty zawodowe oraz motywację do dalszej pracy i rozwoju. W trakcie zajęć poruszaliśmy zarówno tematy teoretyczne, jak i praktyczne. Polecam te studia każdej osobie, która chce poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania w sporcie oraz poznać ciekawych ludzi.
Marek Kubisiak, absolwent I edycji 
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Karolina Nivette
e-mail: Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8
bud. M, pok. 33

 


 

 Certyfikat Menedżera Sportu

 
​Osoby, które ukończyły obydwa studia, czyli Podyplomowe Studia Marketing Sportu SGH i Podyplomowe Studia Zarządzanie w Sporcie SGH uzyskują dodatkowy unikatowy Certyfikat Menedżera Sportu Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, świadczący o ich pełnej wiedzy, przydatnej zarówno w organizacjach sportowych, jak i w firmach, prowadzących biznes przez sport.
 

 Kierownik studiów

 
Sznajder Andrzej kierownik.jpg

prof. dr hab. Andrzej Sznajder

Katedra Biznesu Międzynarodowego


Studia podyplomowe