Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie w sporcie : Zarządzanie w sporcie
Podyplomowe Studia Zarządzanie w sporcie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie w Sporcie

 
Słuchacze uzyskają pełną i kompleksową, a także unikatową wiedzę dotyczącą funkcjonowania organizacji sportowych oraz organizacji nawiązujących do sportu w swych działaniach w warunkach rynkowych. Wraz z wiedzą, uzyskaną w komplementarnych Podyplomowych Studiach Marketing Sportu absolwenci będą w stanie zarządzać klubami i innymi organizacjami sportowymi. Jest to możliwe dzięki połączeniu wiedzy przekazywanej przez naukowców SGH i wybitnych praktyków, zarządzających organizacjami sportowymi. Będzie w pełni uwzględniona swoistość zarządzania organizacjami sportowych. 

W związku z Zarządzeniem Rektora nr 69 z dnia 31 lipca 2020 zajęcia w semestrze zimowym będą odbywać się w trybie online z wykorzystaniem platformy MS TEAMS. Jednocześnie zapewniamy Państwa, że mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć online. Zmiana formy organizacji zajęć w żaden sposób nie wpłynie na jakoś przekazywanych treści a program studiów zostanie zrealizowany zgodnie z planem. Wierzymy, że w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, jest to najlepsza decyzja, która pozwoli nam wszystkim na ochronę naszego zdrowia i przyspieszy drogę powrotu do normalności.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia przeznaczone dla osób zarządzających organizacjami sportu profesjonalnego i amatorskiego, które chcą zwiększyć swą wiedzę z zakresu zarządzania, także do tych, którzy zamierzają pracować w klubach i innych organizacjach sportowych w przyszłości. Także dla zarządzających obiektami sportowymi i pracowników jednostek samorządu terytorialnego, odpowiedzialnych za rozwój sportu społeczności lokalnych, a szczególnie dla sportowców kończących swą karierę i byłych sportowców, którzy zamierzają kontynuować pracę w sporcie jako zarządzający organizacjami sportowymi.
 

 Opinie o kierunku

 
Marcin-Kuriata.jpg

Podyplomowe Studia Zarządzania w Sporcie dały mi to czego oczekiwałem i nawet więcej. Zdecydowanie zwiększyły moją wiedzę w zakresie nauki zarządzania w dziedzinie sportu, utrwaliły i uporządkowały to co wykorzystywałem w praktyce. Ogromną wartością tych studiów jest możliwość spotkania z różnorodną kadrą wykładowców, ludzi z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w sporcie. Również słuchacze tych studiów to bardzo interesująca i zróżnicowana grupa, co daje możliwość nawiązania wartościowych relacji.
Marcin Kuriata, absolwent III edycji


Zarządzanie w sporcie to studia pozwalające na poszerzenie i uporządkowanie wiedzy. Co więcej to fantastyczny czas poznawania nowych ludzi - pasjonatów sportu. Dzięki wykładowcom oraz innym słuchaczom zdobyłam cenne informacje z różnych obszarów zarządzania oraz wielu dyscyplin sportowych. To był niezwykle inspirujący rok, który pozwolił mi na rozwój swojej największej pasji.
Anna Kacprzyk, absolwentka II edycji
zdjecie_Piotr_poplawski opinia.jpg Sport to maja pasja, którą zawsze rozwijam. Ciężka praca na treningu pod okiem trenera daje wymierne korzyści na zawodach sportowych. Podobnie jest na SGH, gdzie wykładowcy - praktycy dawkują solidny umysłowy wycisk, który przybliża mnie do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Studia podyplomowe: Zarządzanie sportem to nie tylko potężna dawka wartościowej wiedzy, ale również inspirujący uczestnicy zajęć. Kontakty, przyjaźnie, które narodziły się podczas studiowania, zostaną do końca życia.
Piotr Popławski, absolwent II edycjiMarek_Kubisiak.jpg Podyplomowe Zarządzania w Sporcie dały mi naprawdę dużą dawkę wiedzy. Dzięki nim poszerzyłem kontakty zawodowe oraz motywację do dalszej pracy i rozwoju. W trakcie zajęć poruszaliśmy zarówno tematy teoretyczne, jak i praktyczne. Polecam te studia każdej osobie, która chce poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania w sporcie oraz poznać ciekawych ludzi.
Marek Kubisiak, absolwent I edycji 
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Karolina Nivette
e-mail: Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8
bud. M, pok. 33

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 Certyfikat Menedżera Sportu

 
​Osoby, które ukończyły obydwa studia, czyli Podyplomowe Studia Marketing Sportu SGH i Podyplomowe Studia Zarządzanie w Sporcie SGH uzyskują dodatkowy unikatowy Certyfikat Menedżera Sportu Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, świadczący o ich pełnej wiedzy, przydatnej zarówno w organizacjach sportowych, jak i w firmach, prowadzących biznes przez sport.
 

 Kierownik studiów

 
A_Sznajder.jpg
prof. dr hab. Andrzej Sznajder

Katedra Biznesu Międzynarodowego


 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe