Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą : Zarządzanie Sprzedażą - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą

 
Szanowni Państwo,
praca w sprzedaży to poważne wyzwania, borykanie się z szaleństwami rynku, często brak wsparcia i niejasny plan rozwoju. Niewiele osób decyduje się na to bo chce, jeszcze mniej jest w stanie przetrwać w sprzedaży choćby kilka lat. Z jednej strony jesteście więc elitą, z drugiej szarą piechotą w stanie permanentnej wojny. Te studia dadzą Wam nie tylko potężną dawkę wiedzy o tym jak powinien funkcjonować dział sprzedaży, ale poczujecie się pewniejsi siebie, lepiej przygotowani do bycia menedżerem, poznacie zasady zarządzania zespołami i strukturami sprzedaży co podkreśli Waszą elitarność i da Wam potężne wsparcie w dalszej karierze. Gdybyście mieli spytać, jak awansować w sprzedaży, to ukończenie tych studiów będzie na to pytanie odpowiedzią. Nie tylko bowiem wiedza i doświadczenie się liczy, ale także udokumentowanie tego choćby zaświadczeniem z najlepszej uczelni biznesowej w tej części świata.

Zapraszamy na nasze strony w mediach społecznościowych:

linkein logo.png      facebook logo.png       youtube logo.png

Studia będą prowadzone w większości stacjonarnie z opcją przeprowadzenia niektórych zjazdów online.
W przypadku wprowadzenia odgórnych ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni, zajęcia będą się odbywały w formule online.


 

 Dlaczego Warto

 
Jeśli myślisz poważnie o swojej karierze w sprzedaży, to jest to jedyny sposób nie tylko na zdobycie odpowiedniej wiedzy, jak zarządzać sprzedażą w firmie, ale także na udokumentowanie tego w formie świadectwa Szkoły Głównej Handlowej i dołączenie do elitarnej grupy naszych, rozsianych po świecie i zajmujących ważne stanowiskach w sprzedaży absolwentów.
Prowadzimy także szereg działań integrujących środowisko zarządzania sprzedaży  Np. Stowarzyszenie Menedżerów Nowej Gospodarki) skupione wokół SGH i promujemy zasady wzajemnego wspierania się jego uczestników.
 
 

13 ed. Podyplomowych Studiów Zarządzania Sprzedażą
 

 Opinie o kierunku

 

Te studia dały mi niesamowity zastrzyk wiedzy i bardzo szybko udało mi się ją zweryfikować na menedżerskim stanowisku. Nie będę ukrywał, że to właśnie te studia przyczyniły się do przyśpieszenia mojej kariery. Każda zainwestowana w nie złotówka i minuta dawno temu mi się już zwróciły.

słuchacz VIII edycji.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Justyna Szumniak-Samolej
e-mail: Justyna Szumniak-Samolej
tel. 517069646

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Teorii Zarządzania
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 327
02-513 Warszawa
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 348 absolwentów

 
  • 18 ukończonych edycji
  • rekrutacja zimowa i letnia
  • unikalne zajęcia prowadzone przez przedstawicieli wielu firm, jak Ipsen, Abbott, Coca Cola, Wolters Kluwer, SAP, Orange, Leroy Merlin i innych.
 

 kierownik studiów

 
​​pindelski-zarzadzanie--sprzedaza.jpg

dr Mikołaj Pindelski
Katedra Teorii Zarządzania
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe