Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą : Zarządzanie Sprzedażą - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą

 
Szanowni Państwo,
praca w sprzedaży to poważne wyzwania, borykanie się z szaleństwami rynku, często brak wsparcia i niejasny plan rozwoju. Niewiele osób decyduje się na to bo chce, jeszcze mniej jest w stanie przetrwać w sprzedaży choćby kilka lat. Z jednej strony jesteście więc elitą, z drugiej szarą piechotą w stanie permanentnej wojny. Te studia dadzą Wam nie tylko potężną dawkę wiedzy o tym jak powinien funkcjonować dział sprzedaży, ale poczujecie się pewniejsi siebie, lepiej przygotowani do bycia menedżerem, poznacie zasady zarządzania zespołami i strukturami sprzedaży co podkreśli Waszą elitarność i da Wam potężne wsparcie w dalszej karierze. Gdybyście mieli spytać, jak awansować w sprzedaży, to ukończenie tych studiów będzie na to pytanie odpowiedzią. Nie tylko bowiem wiedza i doświadczenie się liczy, ale także udokumentowanie tego choćby zaświadczeniem z najlepszej uczelni biznesowej w tej części świata.

Zapraszamy na nasze strony w mediach społecznościowych:

              

 

 Dlaczego Warto

 
Jeśli myślisz poważnie o swojej karierze w sprzedaży, to jest to jedyny sposób nie tylko na zdobycie odpowiedniej wiedzy, jak zarządzać sprzedażą w firmie, ale także na udokumentowanie tego w formie świadectwa Szkoły Głównej Handlowej i dołączenie do elitarnej grupy naszych, rozsianych po świecie i zajmujących ważne stanowiskach w sprzedaży absolwentów.
Prowadzimy także szereg działań integrujących środowisko zarządzania sprzedaży  Np. Stowarzyszenie Menedżerów Nowej Gospodarki) skupione wokół SGH i promujemy zasady wzajemnego wspierania się jego uczestników.
 
 

13 ed. Podyplomowych Studiów Zarządzania Sprzedażą
 

 Opinie o kierunku

 

Te studia dały mi niesamowity zastrzyk wiedzy i bardzo szybko udało mi się ją zweryfikować na menedżerskim stanowisku. Nie będę ukrywał, że to właśnie te studia przyczyniły się do przyśpieszenia mojej kariery. Każda zainwestowana w nie złotówka i minuta dawno temu mi się już zwróciły.

słuchacz VIII edycji.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Justyna Szumniak-Samolej
e-mail: Justyna Szumniak-Samolej
tel. 517069646

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Teorii Zarządzania
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 327
02-513 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 348 absolwentów

 
  • 18 ukończonych edycji
  • rekrutacja zimowa i letnia
  • unikalne zajęcia prowadzone przez przedstawicieli wielu firm, jak Ipsen, Abbott, Coca Cola, Wolters Kluwer, SAP, Orange, Leroy Merlin i innych.
 

 kierownik studiów

 
​​pindelski-zarzadzanie--sprzedaza.jpg

dr Mikołaj Pindelski
Katedra Teorii Zarządzania
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe