Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie ryzykiem zdarzeń niepożądanych w sektorze ochrony zdrowia w Polsce : Rekrutacja
Podyplomowe Studia Zarządzanie ryzykiem zdarzeń niepożądanych w sektorze ochrony zdrowia w Polsce
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (wniesienie opłaty za studia oraz złożenie w sekretariacie kompletu wymaganych dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem). O kwalifikacji na najbliższą edycję studiów decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Wymagane dokumenty:
 

 czesne

 
​Opłata za całość studiów wynosi 5600 zł (wpłata jednorazowa dla firm,  zaś w przypadku osób fizycznych – możliwość opłaty w dwóch ratach, każda po 2800 zł ). Czesne obejmuje koszt wydania świadectwa ukończenia studiów.

Numer rachunku

Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).
 

 Warunki ukończenia

 
Warunkiem ukończenia Studiów Podyplomowych jest: zaliczenie wszystkich modułów programu nauczania oraz przygotowanie i obrona pracy podyplomowej stanowiącej programu zarządzania ryzykiem zdarzeń niepożądanych w wybranej placówce leczniczej.