Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych : Zarządzanie Ryzykiem w Instytucjach Finansowych - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych

 
Zarządzanie ryzykiem w instytucjach finansowych jest trudnym zadaniem wymagającym dogłębnej i specjalistycznej wiedzy. Naszym Słuchaczom oferujemy możliwość jej zdobycia i pogłębienia, a także nabycia umiejętności praktycznych. Jest to możliwe dzięki wykładowcom z SGH, którzy posiadają bogate doświadczenie naukowo-dydaktyczne i praktyczne, a także wysokiej klasy ekspertom z zakresu zarządzania ryzykiem pracującym w polskim sektorze finansowym oraz firmach doradczych.
 

 Dlaczego Warto

 
Każda jednostka gospodarcza narażona jest na ryzyko, dlatego też zrozumienie mechanizmów, według których funkcjonuje system zarządzania ryzykiem oraz umiejętne posługiwanie się nimi jest kluczem do sukcesu każdej instytucji finansowej, która musi troszczyć się zarówno o rentowność prowadzonej działalności, jak i podejmowany poziom ryzyka. Naszymi słuchaczami są najczęściej menedżerowie, eksperci i specjaliści:
  • z zakresu zarządzania ryzykiem
  • sektora IT przygotowujący rozwiązania dla instytucji finansowych
  • instytucji sieci bezpieczeństwa finansowego odpowiedzialni za ocenę ryzyka instytucji finansowych

W grudniu 2016 r. studia zostały uznane przez Professional Risk Managers’ International Association (PRMIA) jako spełniające standardy stowarzyszenia w zakresie programu i wykładowców.

PRMIA_logo.jpeg

„PRMIA Reviewed” www.prmia.org/prm

 

 Opinia o studiach

 

Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych są wyjątkową możliwością poszerzenia wiedzy z zakresu nowoczesnych metod zarządzania ryzykiem. Starannie wybrani wykładowcy to zarówno praktycy, jak i pracownicy naukowi, a także osoby które łączą te dwie sfery.
Poziom wykładów jest niezmiennie wysoki, harmonogram ułożony logicznie i przejrzyście.
Jako student jesteś pod dobrą opieką dydaktyczną i co bardzo ważne kwestie organizacyjne nie są problemem.
Studia trwają tylko dwa semestry, więc trudno się rozstać.

Polecam studia jako osoba, która wcześniej nie miała do czynienia z zarządzaniem ryzykiem. Wykłady i zajęcia komputerowe były prowadzone na wysokim poziomie. Szeroki zakres przerobionego materiału pozwolił mi rozwinąć umiejętności analityczne, co przełożyło się bezpośrednio na znalezienie nowej pracy jeszcze przed zakończeniem studiów. Obecnie będąc już na nowym stanowisku i przeprowadzając wielowymiarowe analizy w zakresie ubezpieczenia przedsiębiorstw mogę śmiało stwierdzić, że bez ukończenia Podyplomowych Studiów Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych nie było by to możliwe.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Irmina Cisek-Cicirko
tel. 22 564 9830
tel. 607484474
e-mail: Irmina Cisek-Cicirko

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162, pok. 61a
02-554 Warszawa

 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 14 ukończonych edycji

 
​   
 

 Kierownik studiów

 
Malgorzata_Iwanicz_Drozdowska_2.jpg

prof. dr hab. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska
Kierownik Katedry Systemu Finansowego​

 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomoew