Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych : Zarządzanie Ryzykiem w Instytucjach Finansowych - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych

 
Zarządzanie ryzykiem w instytucjach finansowych jest trudnym zadaniem wymagającym dogłębnej i specjalistycznej wiedzy. Naszym Słuchaczom oferujemy możliwość jej zdobycia i pogłębienia, a także nabycia umiejętności praktycznych. Jest to możliwe dzięki wykładowcom z SGH, którzy posiadają bogate doświadczenie naukowo-dydaktyczne i praktyczne, a także wysokiej klasy ekspertom z zakresu zarządzania ryzykiem pracującym w polskim sektorze finansowym oraz firmach doradczych.
 

 Dlaczego Warto

 
Każda jednostka gospodarcza narażona jest na ryzyko, dlatego też zrozumienie mechanizmów, według których funkcjonuje system zarządzania ryzykiem oraz umiejętne posługiwanie się nimi jest kluczem do sukcesu każdej instytucji finansowej, która musi troszczyć się zarówno o rentowność prowadzonej działalności, jak i podejmowany poziom ryzyka. Naszymi słuchaczami są najczęściej menedżerowie, eksperci i specjaliści:
  • z zakresu zarządzania ryzykiem
  • sektora IT przygotowujący rozwiązania dla instytucji finansowych
  • instytucji sieci bezpieczeństwa finansowego odpowiedzialni za ocenę ryzyka instytucji finansowych

W grudniu 2016 r. studia zostały uznane przez Professional Risk Managers’ International Association (PRMIA) jako spełniające standardy stowarzyszenia w zakresie programu i wykładowców.

PRMIA_logo.jpeg

„PRMIA Reviewed” www.prmia.org/prm

 

 Opinia o studiach

 

Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych są wyjątkową możliwością poszerzenia wiedzy z zakresu nowoczesnych metod zarządzania ryzykiem. Starannie wybrani wykładowcy to zarówno praktycy, jak i pracownicy naukowi, a także osoby które łączą te dwie sfery.
Poziom wykładów jest niezmiennie wysoki, harmonogram ułożony logicznie i przejrzyście.
Jako student jesteś pod dobrą opieką dydaktyczną i co bardzo ważne kwestie organizacyjne nie są problemem.
Studia trwają tylko dwa semestry, więc trudno się rozstać.

Polecam studia jako osoba, która wcześniej nie miała do czynienia z zarządzaniem ryzykiem. Wykłady i zajęcia komputerowe były prowadzone na wysokim poziomie. Szeroki zakres przerobionego materiału pozwolił mi rozwinąć umiejętności analityczne, co przełożyło się bezpośrednio na znalezienie nowej pracy jeszcze przed zakończeniem studiów. Obecnie będąc już na nowym stanowisku i przeprowadzając wielowymiarowe analizy w zakresie ubezpieczenia przedsiębiorstw mogę śmiało stwierdzić, że bez ukończenia Podyplomowych Studiów Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych nie było by to możliwe.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Irmina Cisek-Cicirko
tel. 22 564 9830
tel. 607484474
e-mail: Irmina Cisek-Cicirko

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162, pok. 61a
02-554 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 13 ukończonych edycji

 
​   
 

 Kierownik studiów

 
Malgorzata_Iwanicz_Drozdowska_2.jpg

prof. dr hab. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska
Kierownik Katedry Systemu Finansowego​

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomoew