Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych : Rekrutacja
Podyplomowe Studia Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 

Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (ISSP).

REKRUTACJA ONLINE

Limit przyjęć - 45 osób.

termin zapisów na studia:

Zapisy na XVI edycję studiów są przyjmowane do końca lutego 2022 r.

czas realizacji:

studia dwusemestralne


organizacja zjazdów:

Studia są uruchamiane w semestrze letnim. Zajęcia rozpoczynają się w marcu danego roku, a kończą w lutym kolejnego roku. Przerwa wakacyjna trwa od lipca do września.


Zajęcia odbywają się w formie sobotnio-niedzielnych zjazdów, średnio raz w miesiącu (w sumie 12 zjazdów).

Wymagane dokumenty: 

Uwaga:
Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH. Zaświadczenie można uzyskać w Dziale Organizacji Dydaktyki SGH. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOD.

 

 czesne

 
Opłata za całość wynosi 7500,00 zł (firmy – wpłata jednorazowa, osoby fizyczne – możliwość wpłaty w dwóch ratach: 4500,00 oraz 3000,00 zł).

Czesne obejmuje koszt materiałów dydaktycznych oraz koszt wydania świadectwa.

Numer konta
Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).
 

 Warunki ukończenia

 
  • cztery egzaminy cząstkowe z następujących bloków tematycznych: ryzyko rynkowe, ryzyko kredytowe, ryzyko ubezpieczeniowe, ryzyko operacyjne
  • praca końcowa lub projektowa
  • egzamin końcowy