Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym : Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym

 
Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym oferują kompleksowe spojrzenie na ten rodzaj ryzyka. Ich celem jest umożliwienie pogłębienia wiedzy i wykształcenia umiejętności w zakresie identyfikacji, pomiaru i sterowania ryzykiem kredytowym, z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi i rozwiązań.  Kadra wykładowców obejmuje wybitnych wykładowców SGH oraz elitarną grupę ekspertów i praktyków życia gospodarczego.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia skierowane są zarówno do osób odpowiedzialnych na różnych etapach za ocenę ryzyka kredytowego z perspektywy wierzyciela, jak również do osób odpowiedzialnych za kontrolowanie tego ryzyka (np. audytorzy wewnętrzni, audytorzy zewnętrzni, pracownicy organu nadzoru). Celem studiów jest zapewnienie wieloaspektowego spojrzenia na problematykę ryzyka kredytowego i umożliwienie Słuchaczom zbudowania odpowiednich kompetencji zawodowych. Kompleksowa wiedza i umiejętności pozwalają na uzyskanie kwalifikacji zawodowych umożliwiających wykonywania funkcji analityka/eksperta ryzyka kredytowego, jak również wzmocnienie kompetencji kredytowych u osób wykonujących czynności kontrolne.
 
W grudniu 2016 r. studia zostały uznane przez Professional Risk Managers’ International Association (PRMIA) jako spełniające standardy stowarzyszenia w zakresie programu i wykładowców.
 
 

 Opinie o kierunku

 

Na Państwa studia zdecydowałam się głównie ze względu na ich specjalistyczny charakter (tzn. węższy zakres tematyczny niż innych studiów) i ciekawą tematykę  wykładów

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
dr Irmina Cisek-Cicirko
e-mail: Irmina Cisek-Cicirko
tel. 607 484 474
tel. 22 564 9830

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162, pok. 61a
02-554 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Pobierz oprogramowanie Microsoft Silverlight
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Nowy Kierunek

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
Malgorzata_Iwanicz_Drozdowska_2.jpg

prof. dr hab. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska
Kierownik Katedry Systemu Finansowego​

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe