Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym : Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym

 
Podyplomowe Studia Zarządzanie Ryzykiem Kredytowym oferują kompleksowe spojrzenie na ten rodzaj ryzyka. Ich celem jest umożliwienie pogłębienia wiedzy i wykształcenia umiejętności w zakresie identyfikacji, pomiaru i sterowania ryzykiem kredytowym, z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi i rozwiązań.  Kadra wykładowców obejmuje wybitnych wykładowców SGH oraz elitarną grupę ekspertów i praktyków życia gospodarczego.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia skierowane są zarówno do osób odpowiedzialnych na różnych etapach za ocenę ryzyka kredytowego z perspektywy wierzyciela, jak również do osób odpowiedzialnych za kontrolowanie tego ryzyka (np. audytorzy wewnętrzni, audytorzy zewnętrzni, pracownicy organu nadzoru). Celem studiów jest zapewnienie wieloaspektowego spojrzenia na problematykę ryzyka kredytowego i umożliwienie Słuchaczom zbudowania odpowiednich kompetencji zawodowych. Kompleksowa wiedza i umiejętności pozwalają na uzyskanie kwalifikacji zawodowych umożliwiających wykonywania funkcji analityka/eksperta ryzyka kredytowego, jak również wzmocnienie kompetencji kredytowych u osób wykonujących czynności kontrolne.
 
W grudniu 2016 r. studia zostały uznane przez Professional Risk Managers’ International Association (PRMIA) jako spełniające standardy stowarzyszenia w zakresie programu i wykładowców.
 
 

 Opinie o kierunku

 

Na Państwa studia zdecydowałam się głównie ze względu na ich specjalistyczny charakter (tzn. węższy zakres tematyczny niż innych studiów) i ciekawą tematykę  wykładów

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
dr Irmina Cisek-Cicirko
e-mail: Irmina Cisek-Cicirko
tel. 607 484 474
tel. 22 564 9830

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162, pok. 61a
02-554 Warszawa
 
Pobierz oprogramowanie Microsoft Silverlight
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Chętnie wybierany Kierunek

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
Malgorzata_Iwanicz_Drozdowska_2.jpg

prof. dr hab. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska
Kierownik Katedry Systemu Finansowego​

 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe