Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych : Rynek Dóbr i Marek Luksusowych - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Podyplomowych Studiów Zarządzania na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych kierowanych przez przez prof. dr hab. Marzannę Katarzynę Witek-Hajduk kierownika Katedry Biznesu Międzynarodowego  i organizowanych przez Kolegium Gospodarki Światowej SGH w Warszawie.
Rosnąca popularność tej dziedziny wiedzy związana jest z dynamicznie rozwijającym się rynkiem dóbr i usług luksusowych na świecie, w tym także w Polsce.

W roku akademickim 2021/2022 zajęcia będą prowadzone w formie kształcenia synchronicznego – ONLINE.
 

 Dlaczego Warto

 
Oferowane przez nas Podyplomowe Studia Zarządzania na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych są wyróżniającą się ofertą na rynku edukacyjnym w Polsce. Program Studiów zawiera szeroki i pełny zakres zagadnień związanych z zarządzaniem marką na rynku dóbr i marek luksusowych – zarówno aspekty strategiczne, operacyjne, a także uwarunkowania prawne i społeczno-kulturowe – omawiane są zarówno solidne podstawy, jak i zagadnienia szczegółowe. Słuchacze naszych Studiów mogą skonfrontować swoje doświadczenia z opiniami praktyków mających doświadczenie w różnorodnych obszarach związanych z zarządzaniem dobrami i markami luksusowymi.
 

 Opinie o kierunku

 

Studia podyplomowe z zarządzania na rynku dóbr i marek luksusowych pomogły mi w profesjonalny sposób rozwinąć zainteresowania oraz ukierunkowały mnie w obraniu drogi zawodowej. W Polsce jest to jeszcze wciąż nie do końca odkryty obszar, dlatego tym bardziej polecam te studia wszystkim osobom zainteresowanym tą dziedziną.

Joanna Dawid, absolwentka z 2016 roku

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 VII ukończonych edycji

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
M_K_Witek-Hajduk.jpg
prof. dr hab.
Marzanna K. Witek-Hajduk

Katedra Biznesu Międzynarodowego


Studia podyplomowe