Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Restrukturyzacją i Naprawą Przedsiębiorstw : Nasze atuty
Podyplomowe Studia Zarządzanie Restrukturyzacją i Naprawą Przedsiębiorstw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Nasze atuty

 

​Zarządzanie restrukturyzacją i naprawą przedsiębiorstw to program dla praktyków prowadzonych przez badaczy i praktyków. Program zorientowany na budowanie rzadkich kompetencji zarówno miękkich i jak i twardy. Program budujący relacje oraz inspirując od innego spojrzenia na otoczenie. Program nakierowany na promocje współpracy wśród uczestników.

 Program realizowany jest przy współpracy osób aktywnie działających w organizacjach takich jak: Stowarzyszenia Syndyków, Likwidatorów i Sanatorów, Ministerstwo Rozwoju, Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle Orgmasz, Krajowa Szkoła Sędziów i Prokuratorów, Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Gospodarczej, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Krajowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych, a także wybitnych adwokatów.