Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Restrukturyzacją i Naprawą Przedsiębiorstw : Korzyści
Podyplomowe Studia Zarządzanie Restrukturyzacją i Naprawą Przedsiębiorstw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
​Zarządzanie i restrukturyzacja przedsiębiorstw to program komponujący się w różne strategie zawodowe zarówno dla doradców, księgowych, rewidentów, doradców inwestycyjnych i dyrektorów finansowych. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi dobre przeprowadzenie postępowania, due dilligence, forensic audytu, czy też obrony przed przejęciem – kompetencje w zakresie restrukturyzacji tworzą przewagę konkurencyjną.
Projekt ten skierowany jest do aplikantów radcowskich, przyszłych syndyków, rewidentów i ich asystentów, partnerów i dyrektorów finansowych.
 

 Korzyści dla studenta

 
​Zarówno z uwagi na kompozycje wykładowców i uczestników program sam w sobie jest unikalny na skalę ogólnopolską. Stanowi punkt startu do uzyskania szerszej perspektywy.
Oferuje umiejętności praktyczne i rzadkie oraz kontakt z praktykami i teoretykami stale obecnymi w polskiej przestrzeni projektów restrukturyzacyjnych.
Z uwagi na swoją kameralność i wysoką specjalizację program oferuje przestrzeń wiedzy niekoniecznie dostępną w klasycznych podręcznikach i typowych studiach przypadków.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Ryzyko operacyjne jest odkryciem przełomu lat 2000–2010, jako jedyne ryzyko w przeciwieństwie do kredytowego i rynkowego nie jest ograniczone wielkością. Ryzyko operacyjne dotyczy między innymi błędów ludzkich i zaniechań. W całej przestrzeni panuje umiarkowana zgoda, iż obniżenie ryzyka operacyjnego jest wprost proporcjonalne do kwalifikacji i doświadczenia. To co wyróżnia ten program to zmiana kompetencji.