Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Restrukturyzacją i Naprawą Przedsiębiorstw : Restrukturyzacja i naprawa przedsiębiorstw - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Restrukturyzacją i Naprawą Przedsiębiorstw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie restrukturyzacją i naprawą przedsiębiorstw

 

​Liczba upadłości w Europie szacowana jest na około 200 tysięcy rocznie. To dużo i mało.
Upadłość lub likwidacja niewykorzystywanych aktywów stanowi zarówno zagrożenie jaki i szanse dla nowoczesnego biznesu.
Jako doradcy inwestycyjni, inwestorzy korporacyjni i instytucjonalni poszukujemy okazji do przejęcia i zdobycia rynku. Nic, więc dziwnego, że poszukujemy informacji o niedowartościowanych aktywach, o aktywach wolnych od obciążeń i bezpiecznych pod względem prawnym.
Jako właściciele, zarządzający, doradcy restrukturyzacyjni, rewidenci raz po raz ponosimy ryzyko na skraju  zakładu o "wszystko".
To, czy wygrywamy lub bronimy się w dużej mierze zależy od naszych zdolności przewidywania.
I o tym są te studia...

 

 Dlaczego Warto

 
W przeciwieństwie do studiów dziennych to program skierowany przede wszystkim do decydentów i praktyków różnych dziedzin. Ta kameralna, w istocie, inicjatywa pozwala na poznanie zagadnienia wielowymiarowo.
Z jednej strony prelegenci i wykładowcy będący doradcami restrukturyzacyjnymi, prokuratorami, sędziami, rewidentami i badaczami, naukowcami, profesorami i doktorami najwyższej próby.
Z drugiej strony elitarne i kreatywne grono osób związanych i zainteresowanych nową gospodarką.
To czynniki budujące zespół i długookresowe relacje, które tworzą kapitał społeczny – nową walutę biznesową.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 


Informacji udziela i zapisy przyjmuje:

mgr Grażyna Rybarska
Grazyna Rybarska

tel.: +48 22 564 86 55 lub 93 05

 

 Przyjemność studiowania

 
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
 

 

 

 

 nowy kierunek

 
  • rekrutacja letnia/zimowa
  • program realizowany jest przy współpracy osób aktywnie działających w organizacjach takich jak: Stowarzyszenia Syndyków, Likwidatorów i Sanatorów, Ministerstwo Gospodarki, Warszawska Izba Przedsiębiorców, Krajowa Szkoła Sędziów i Prokuratorów, Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Gospodarczej, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Krajowa Izba Syndyków, Warszawska Izba Przedsiębiorców
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe