Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Przestrzenią Kosmiczną w Nowej Gospodarce : Zarzadząnie Przestrzenią Kosmiczną w Nowej Gospodarce
Podyplomowe Studia Zarządzanie Przestrzenią Kosmiczną w Nowej Gospodarce
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie przestrzenią kosmiczną w nowej gospodarce

 
Zapraszamy Państwa na II edycję Podyplomowych Studiów Zarządzanie przestrzenią kosmiczną w nowej gospodarce. Studia są kierowane do:
  • pracowników organów administracji rządowej,
  • pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych i świadczących usługi na rzecz sektora kosmicznego,
  • pracowników instytucji naukowo-badawczych zajmujących się problematyką kosmiczną,
  • ekspertów firm konsultingowych i doradczych,
  • pracowników sektora militarnego,
  • pracowników z branży telekomunikacyjnej, turystycznej,
  • pracowników firm świadczących usługi satelitarne i nawigacyjne,
  • wszystkich innych osób, które chcą w przyszłości podjąć pracę związaną z sektorem kosmicznym.
Studia nasze oferują słuchaczom nowoczesną wiedzę z zakresu polityki kosmicznej, prawa kosmicznego i zarządzania w sektorze kosmicznym . Zajęcia mają charakter interaktywny, uczą pracy w zespołach, przygotowania projektów, wyposażają w wiedzę z zakresu funkcjonowania przemysłu kosmicznego. Przedstawiają wieloaspektowo wyzwania zarządcze i organizacyjne w sektorze kosmicznym.
 

 Dlaczego Warto

 
Dynamiczny rozwój sektora kosmicznego i usług opartych na wykorzystaniu przestrzeni kosmicznej sprawiają, że branża ta jest jedną z najbardziej perspektywicznych w skali całej gospodarki. Proponowane przez nas studia, które dają możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności, znacznie zwiększają szanse kariery obecnych i przyszłych pracowników sektora kosmicznego. Studia mają charakter interdyscyplinarny, ich program zawiera użyteczne dla pracowników sektora kosmicznego informacje i wiedzę pozwalającą skuteczne podejmowanie wyzwań stojących przed branżą kosmiczną w Polsce i Europie.  Unikalny charakter tych studiów w skali europejskiej powoduje, że otwierają one drogę do kariery zawodowej i awansów na stanowiska kierownicze.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Paulina Latosek
email: Paulina Latosek
tel. 609 801 727

Katedra Transportu
ul. Madalińskiego 6/8
budynek M, III piętro, pokój 314
02-513 Warszawa
telefon: 22 564 7314

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 Nowy Kierunek

 
  •  rekrutacja ciągła
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe