Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Produktami i Usługami : Zarządzanie Produktami i Usługami - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Produktami i Usługami
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Produktami i Usługami

 
Szanowni Państwo, praca menedżera produktu to ogromne wyzwania, często brak wsparcia, niezbyt klarowne lecz bardzo szerokie wymagania, borykanie się z szaleństwami rynku, brak planu rozwoju i praca często ponad siły z poczuciem ogromu wciąż niezrealizowanych zadań. Niewiele osób jest w stanie przetrwać na tym stanowisku choćby kilka lat. Z jednej strony jesteście więc elitą elit, z drugiej szarą piechotą w stanie permanentnej rynkowej wojny. Te studia dadzą Wam nie tylko potężną dawkę wiedzy o tym co i jak powinien robić menedżer produktów, ale poczujecie się pewniejsi siebie, lepiej przygotowani do bycia menedżerem, poznacie zasady zarządzania produktami i zespołami produktowymi, co nie tylko podkreśli Waszą elitarność i da Wam potężne wsparcie w dalszej karierze. Nie tylko bowiem najnowsza wiedza i najświeższe doświadczenie są w tych studiach ważne, ale także udokumentowanie tego  zaświadczeniem z najlepszej uczelni biznesowej w tej części świata i nawiązane relacje z przedstawicielami środowiska menedżerów produktów.

Szanowni Państwo,
Uprzejmie  informujemy,  zmuszeni jesteśmy zmienić termin rozpoczęcia podyplomowych studiów: Zarządzanie Produktami i Usługami edycja 14 na styczeń 2021 r., a zakończenie planujemy na październik 2021 r.
Formę prowadzenia zajęć zmuszeni będziemy dostosować do warunków jakie przyniosą nam najbliższe miesiące.
Licząc na Państwa wyrozumiałość w szczególnej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się, życzymy zdrowia i pozostajemy z wyrazami szacunku.

W imieniu organizatorów studiów
Maria Aluchna - kierownik studiów
 

 Dlaczego Warto

 
Jeśli myślisz poważnie o swojej karierze jako menedżer produktów i marek, to jest to jedyny sposób nie tylko na zdobycie odpowiedniej wiedzy, jak zarządzać produktami, ale także na udokumentowanie tego w formie świadectwa Szkoły Głównej Handlowej i dołączenie do elitarnej grupy naszych, rozsianych po świecie i zajmujących ważne stanowiska absolwentów.
Prowadzimy także szereg działań integrujących środowisko menedżerów produktów  (Np. Stowarzyszenie Menedżerów Nowej Gospodarki) skupione wokół SGH i promujemy zasady wzajemnego wspierania się jego uczestników.
 

 Opinie o kierunku

 

 Bardzo ciekawe studia, doskonali wykładowcy – ankieta VIII edycja

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Informacji udziela i zapisy przyjmuje (prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-15:00):
Bożena Pieńkos
e-mail: Bożena Pieńkos
tel. 22 564 93 40
tel. 608 123 954
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 277 absolwentów

 
  • 12 ukończonych edycji
  • w trakcie zajęć spotkacie Państwo licznych praktyków, badaczy i doradców związanych z zarządzaniem produktami, m.in. z IBM, Wolters Kluwer, Orange, P&G i in.
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe