Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Produktami i Usługami : Zarządzanie Produktami i Usługami - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Produktami i Usługami
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Produktami i Usługami

 
Szanowni Państwo, praca menedżera produktu to ogromne wyzwania, często brak wsparcia, niezbyt klarowne lecz bardzo szerokie wymagania, borykanie się z szaleństwami rynku, brak planu rozwoju i praca często ponad siły z poczuciem ogromu wciąż niezrealizowanych zadań. Niewiele osób jest w stanie przetrwać na tym stanowisku choćby kilka lat. Z jednej strony jesteście więc elitą elit, z drugiej szarą piechotą w stanie permanentnej rynkowej wojny. Te studia dadzą Wam nie tylko potężną dawkę wiedzy o tym co i jak powinien robić menedżer produktów, ale poczujecie się pewniejsi siebie, lepiej przygotowani do bycia menedżerem, poznacie zasady zarządzania produktami i zespołami produktowymi, co nie tylko podkreśli Waszą elitarność i da Wam potężne wsparcie w dalszej karierze. Nie tylko bowiem najnowsza wiedza i najświeższe doświadczenie są w tych studiach ważne, ale także udokumentowanie tego  zaświadczeniem z najlepszej uczelni biznesowej w tej części świata i nawiązane relacje z przedstawicielami środowiska menedżerów produktów.
 

 Dlaczego Warto

 
Jeśli myślisz poważnie o swojej karierze jako menedżer produktów i marek, to jest to jedyny sposób nie tylko na zdobycie odpowiedniej wiedzy, jak zarządzać produktami, ale także na udokumentowanie tego w formie świadectwa Szkoły Głównej Handlowej i dołączenie do elitarnej grupy naszych, rozsianych po świecie i zajmujących ważne stanowiska absolwentów.
Prowadzimy także szereg działań integrujących środowisko menedżerów produktów  (Np. Stowarzyszenie Menedżerów Nowej Gospodarki) skupione wokół SGH i promujemy zasady wzajemnego wspierania się jego uczestników.
 

 Opinie o kierunku

 

 Bardzo ciekawe studia, doskonali wykładowcy – ankieta VIII edycja

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
informacji udziela i zapisy przyjmuje na 15 ed. PS ZPiU
sekretarz: dr Tomasz Serwański
e-mail: Tomasz Serwański
tel.: 516 444 404
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 277 absolwentów

 
  • 12 ukończonych edycji
  • w trakcie zajęć spotkacie Państwo licznych praktyków, badaczy i doradców związanych z zarządzaniem produktami, m.in. z IBM, Wolters Kluwer, Orange, P&G i in.
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe