Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Zarządzanie oświatą : Podyplomowe Studia Zarządzanie oświatą| Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe studia „Zarządzanie oświatą”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia Zarządzanie oświatą

 

Celem studiów jest zaznajomienie osób pracujących w sektorze edukacji (w szkolnictwie podstawowym, średnim i wyższym) z podstawowymi oraz zaawansowanymi zagadnieniami dotyczącymi zarządzania jednostką oświatową. W programie studiów skoncentrowano się na kilku obszarach: zarządzaniu, ekonomii, psychologii oraz prawie. 
Studia są kierowane do osób pracujących w szkolnictwie podstawowym, średnim oraz wyższym. Nabyte umiejętności i kwalifikacje będą szczególnie użyteczne dla osób pełniących funkcje kierownicze w szkolnictwie oraz pracujących na stanowiskach decyzyjnych.

 

 Dlaczego Warto

 
Przedstawiamy z praktycznego punktu widzenia – z perspektywy osób zajmujących stanowiska kierownicze w instytucjach oświaty i szkolnictwa wyższego – najważniejsze elementy związane z zarządzaniem placówką oświatową. Wykorzystując narzędzia dostarczane przez ekonomię, pokazujemy sposób podejmowania optymalnych decyzji menedżerskich w sektorze edukacji. Przedstawiamy aspekty psychologiczne związane z pracą w sektorze edukacji. Analizujemy przez pryzmat teoretyczny i praktyczny obowiązujące przepisy prawne.
 

 Rekomendacja kierownika

 

Studia łączą ze sobą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Są niezbędnym elementem dla osób chcących rozwijać się i zdobywać kolejne szczeble kariery w sektorze edukacji.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 
Rejestracja online
  • ​Nowy kierunek
 

 Kierownik studiów

 
Prochniak Mariusz - Kierownik.jpg

dr hab. Mariusz Próchniak, prof. SGH
Katedra Ekonomii II
Studia podyplomowe