Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia : Opinie
Podyplomowe Studia Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 
​Swoją decyzję o rozpoczęciu studiów podjąłem w celu uporządkowania swojej wiedzy w zakresie zarządzania oraz uzyskania świadectwa ukończenia studiów organizowanych przez, jakby nie było jedną z najbardziej renomowanych uczelni ekonomicznej nie tylko w Polsce. Nie ukrywam, że oczekiwałem w związku z tym wysokiego poziomu prowadzonych zajęć. Miło mi stwierdzić że rzeczywistość znacznie przekroczyła moje oczekiwania.

Wielokrotnie, po poszczególnych sesjach odnosiłem wrażenie, że poziom merytoryczny wykładów był absolutnie wyjątkowy i bezcenny. Już sama możliwość udziału w niektórych tylko wykładach, niezależnie od faktu ukończenia całości edycji programu SGH i wynikających z niej dodatkowych uprawnień zawodowych, w mojej opinii absolutnie rekompensuje poniesiony wkład umożliwiający rozpoczęcie studiów.

Niewątpliwie jest to wynik wyjątkowo trafnie opracowanego programu studiów oraz umiejętnego wyselekcjonowania zespołu wykładowców prezentujących nie tylko najwyższe kompetencje i dorobek naukowy ale również ogromnie bogate doświadczenie w funkcjonowaniu w warunkach realnej przedsiębiorczości.

Bardzo się cieszę z podjętej decyzji i gorąco polecam tą niezwykle efektywną formę podyplomowego rozwoju zawodowego.

lek. med. Krzysztof Jerzy Dziedzic