Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia : Edycje
Podyplomowe Studia Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Najbliższa edycja studiów

 
Edycja XXVI zostanie uruchomiona w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2020 r.
 
​termin zapisów na studia:

Rekrutacja na XXVI edycję studiów jest obecnie prowadzona.
 
REKRUTACJA ONLINE oraz na stronie: www.kzwg.pl
 
czas realizacji:
studia dwusemestralne
 
organizacja zjazdów:
​Studia są uruchamiane w semestrze zimowym. Zajęcia rozpoczynają się w październiku danego roku, a kończą w czerwcu lub lipcu następnego roku. Zapisy przyjmowane są od marca tego roku, w którym ma zostać uruchomiona dana edycja studiów.
 
Zajęcia w ramach studiów zorganizowane są w postaci 11 dwudniowych sesji, odbywających się co 3-4 tygodnie w piątki i soboty. Na każdej sesji słuchacze otrzymują oryginalne materiały dydaktyczne oraz książki. Część zajęć odbywa się w grupach ćwiczeniowych pod indywidualną opieką prowadzących ćwiczenia.
 
 

 Edycje w toku

 

Edycja XXV została uruchomiona w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 (zajęcia rozpoczęły się w październiku 2019 r.).

Edycja XXIV została uruchomiona w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 (zajęcia rozpoczęły się w październiku 2018 r.).

Edycja XXIII została uruchomiona w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 (zajęcia rozpoczęły się w październiku 2017 r.).

Edycja XXII została uruchomiona w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 (zajęcia rozpoczęły się w marcu 2017 r.).