Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia : Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania organizacjami Ochrony Zdrowia

 
Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Podyplomowych Studiów Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia organizowanych przez Instytut Zarządzania.
 
Pierwsza edycja studiów odbyła się w 1999 roku. Studia zostały uruchomione wkrótce po wprowadzeniu reformy ochrony zdrowia w Polsce w odpowiedzi na zapotrzebowanie kadry menedżerskiej ochrony zdrowia na pozyskiwanie i poszerzanie wiedzy w zakresie zarządzania placówkami ochrony zdrowia. Bazując na doświadczeniu Zakładu w zakresie szkoleń i studiów podyplomowych dla innych sektorów gospodarki, opracowaliśmy program studiów nakierowany na kształcenie menedżerów ochrony zdrowia, który cały czas ewoluuje wraz ze zmieniającymi się potrzebami edukacyjnymi kadry menedżerskiej. Naszymi wykładowcami są nie tylko pracownicy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ale również pracownicy innych uczelni oraz praktycy z zakresu ochrony zdrowia.
 
Studium cieszy się nieustającą popularnością, dzięki czemu możemy się dziś pochwalić rodziną ponad 920 absolwentów, którzy rekomendują nasze studia swoim szefom, podwładnym i znajomym.
 

 Dlaczego Warto

 
Celem Studiów jest przekazanie słuchaczom obszernej wiedzy z zakresu zarządzania organizacjami zajmującymi się ochroną zdrowia. Absolwenci Studiów będą dobrze przygotowani do kierowania podmiotem leczniczym lub inną organizacją związaną z ochroną zdrowia w warunkach szybko wzrastającej konkurencji na rynku usług medycznych. W trakcie zajęć słuchacze mają okazję nie tylko wysłuchać wykładów, ale również wziąć udział w zajęciach warsztatowych, które pozwolą im na kształtowanie umiejętności niezbędnych w codziennym zarządzaniu organizacją. Ponadto studia pozwalają na wymianę poglądów i doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów przydatnych w pracy zawodowej.
 

 Opinie o kierunku

 
Swoją decyzję o rozpoczęciu studiów podjąłem w celu uporządkowania swojej wiedzy w zakresie zarządzania oraz uzyskania świadectwa ukończenia studiów organizowanych przez, jakby nie było jedną z najbardziej renomowanych uczelni ekonomicznej nie tylko w Polsce. Nie ukrywam, że oczekiwałem w związku z tym wysokiego poziomu prowadzonych zajęć. Miło mi stwierdzić że rzeczywistość znacznie przekroczyła moje oczekiwania.
Wielokrotnie, po poszczególnych sesjach odnosiłem wrażenie, że poziom merytoryczny wykładów był absolutnie wyjątkowy i bezcenny. Już sama możliwość udziału w niektórych tylko wykładach, niezależnie od faktu ukończenia całości edycji programu SGH i wynikających z niej dodatkowych uprawnień zawodowych, w mojej opinii absolutnie rekompensuje poniesiony wkład umożliwiający rozpoczęcie studiów.
Niewątpliwie jest to wynik wyjątkowo trafnie opracowanego programu studiów oraz umiejętnego wyselekcjonowania zespołu wykładowców prezentujących nie tylko najwyższe kompetencje i dorobek naukowy ale również ogromnie bogate doświadczenie w funkcjonowaniu w warunkach realnej przedsiębiorczości.
Bardzo się cieszę z podjętej decyzji i gorąco polecam tą niezwykle efektywną formę podyplomowego rozwoju zawodowego.
 
lek. med. Krzysztof Jerzy Dziedzic
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Beata Chełstowska
tel. 501 710 900
tel. 22 564 85 00
tel. 22 564 86 10
e-mail: Beata Chełstowska

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 920 absolwentów

 
  • rekrutacja zimowa
  • 24 ukończonych edycji 
 

 kierownik studiów

 

jarosinski-zaarzadzanie-organizacjami-ochrony-zdrowia.jpg

dr hab. Mirosław Jarosiński, prof. SGH
Katedra Zarządzania Międzynarodowego​

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe