Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Marką : Zarządzanie Marką - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Marką
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Marką

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Podyplomowych Studiów Zarządzania Marką kierowanych przez prof. SGH, dr hab. Marzannę Katarzynę Witek-Hajduk z Instytutu Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu i organizowanych przez Kolegium Gospodarki Światowej SGH w Warszawie.
Popularność tej dziedziny wiedzy związana jest z rosnącą świadomością znaczenia marki jako przewagi konkurencyjnej nie tylko przedsiębiorstw, ale wielu innych instytucji, w tym organizacji kultury, sportowych czy samorządów.

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej, zajęcia prowadzone będą w formie kształcenia synchronicznego, online.
 

 Dlaczego Warto

 
Oferowane przez nas Podyplomowe Studia Zarządzania Marką są wyróżniającą się ofertą na rynku edukacyjnym w Polsce.
Program Studiów zawiera szeroki i pełny zakres zagadnień związanych z zarządzaniem marką – zarówno aspekty strategiczne, operacyjne, a także uwarunkowania prawne i społeczno-kulturowe.
W ramach przeprowadzanych zajęć omawiane są zarówno solidne podstawy, jak i zagadnienia szczegółowe związane z zarządzaniem marką.
Słuchacze naszych Studiów mogą skonfrontować swoje doświadczenia z opiniami praktyków mających doświadczenie w różnorodnych obszarach związanych z zarządzaniem marką.
 

 Opinie o kierunku

 

Podyplomowe studia zarządzania marką dają dużą wiedzę praktyczną. Wielką wartością dodaną jest kadra, która składa się m.in. z managerów zajmujących się na co dzień zarządzaniem marką w korporacjach. Tematyka zajęć jest kompleksowa i dotyka wszystkich praktycznych zagadnień związanych z marką. Polecam wszystkim praktykom, którzy pragną zweryfikować swoją wiedzę.

Hala H., absolwentka PS Zarządzania Marką w roku akademickim 2012/2013


Zajęcia prowadzone były na bardzo wysokim poziomie. Wielu wykładowców to praktycy w związku z czym zachowane były właściwe proporcje pomiędzy teorią a praktyką. Rekomenduję te studia każdemu kto chce ugruntować swoją wiedzę w zakresie zarządzania marką.

 Soraia Rodrigues Araújo Letra, absolwentka z 2017 roku
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 XXIV ukończonych edycji

 
  • ponad 600 absolwentów
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe