Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie gospodarką odpadami : Korzyści
Podyplomowe Studia Zarządzanie gospodarką odpadami
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
Absolwent będzie w stanie samodzielnie poprowadzić stanowisko do spraw gospodarki odpadami w gminie. Pracownik przedsiębiorstw komunalnego pozna mechanizm tworzenia opłat za odbiór i przetworzenie odpadów oraz cały z tym związany proces. Począwszy od udziału w przetargach i kończąc na instalacji odpadów komunalnych.
 

 Korzyści dla studenta

 
  • potrafi określić i wskazać źródła finansowania inwestycji w przedsiębiorstwach gospodarki odpadami,
  • potrafi przeanalizować i pracować z Planami gospodarki odpadami w jednostkach samorządu terytorialnego,
  • potrafi optymalnie zarządzać odpadami w JST i przedsiębiorstwie,
  • potrafi selekcjonować i porządkować pomysły dotyczące gospodarki odpadami oraz wskazać najlepsze rozwiązania dla społeczności lokalnych,
  • potrafi kompleksowo korzystać z instrumentów zarządzania przedsiębiorstwem gospodarki komunalnej,
  • potrafi zorganizować działania w ramach organizacji i zarządzania gospodarka odpadami w jednostce samorządu terytorialnego i przedsiębiorstwie.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
Studia podniosą poziom wiedzy pracowników na temat generowania i przetwarzania odpadów komunalnych co będzie sprzyjać lepszej współpracy wewnątrz przedsiębiorstwa i zmniejszeniu ryzyka zarządzania firmą do spraw gospodarki odpadami. Dla pracodawcy będącego jednostką samorządu terytorialnego absolwent studiów będzie w stanie bardziej sprawnie i efektywnie organizować system gospodarki odpadami w gminie.