Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie gospodarką odpadami : Zarządzanie Gospodarką Odpadami - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie gospodarką odpadami
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Gospodarką Odpadami

 
Ojciec zawsze mnie straszył, że jak będę niegrzeczny, to pośle mnie do wywozu odpadów. Rzeczywiście nie zawsze byłem grzeczny. Tata nie dotrzymał jednak słowa więc sam się w końcu posłałem do branży gospodarki odpadami. Chyba jest to branża dla niegrzecznych, którzy widzą w tym coś więcej niż śmieci. To przede wszystkim nowe miejsca pracy, energia z opadów, rozwiązania prawne i jak tak dalej "grzebać" to dojdziemy do nowego modelu gospodarki miejskiej – green cities (zielonych miast).
 

 Dlaczego Warto

 
Dlaczego warto przyjść na te studia? Dlatego, że branża gospodarki odpadami stanowi podstawę przyszłego modelu gospodarki miejskiej. Gospodarka odpadami to już nie tylko przedsiębiorstwa, to także gmina, która musi zarządzać całym procesem odbioru i zagospodarowania odpadów. Nie jest to takie proste. U nas dowiesz się więcej. Oficjalnie studia są adresowane do osób posiadających wyższe wykształcenie, w szczególności: kadry kierowniczej przedsiębiorstw funkcjonujących w gospodarce odpadami (zakładów komunalnych), przedstawicieli organów stanowiących i wykonawczych jednostek samorządu terytorialnego, pracowników administracji samorządowej, gospodarki komunalnej i mieszkaniowej oraz dla innych osób zainteresowanych problematyką prawną, ekonomiczną i techniczną funkcjonowania gospodarki odpadami.
 

 Szczegółowe informacje

 
 
 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
dr Agnieszka Wójcik-Czerniawska
tel.: 22 564 9302
e-mail: Agnieszka Wójcik-Czerniawska

Wioletta Krasuska–Wojtkowska
tel.: 22 564 9302

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa pok. 301
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 

 
  •  Współpracujemy z KIGO, PIGO, KIG,
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe