Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Gospodarką Odpadami : Zarządzanie Gospodarką Odpadami - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Gospodarką Odpadami
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Gospodarką Odpadami

 
Ojciec zawsze mnie straszył, że jak będę niegrzeczny, to pośle mnie do wywozu odpadów. Rzeczywiście nie zawsze byłem grzeczny. Tata nie dotrzymał jednak słowa więc sam się w końcu posłałem do branży gospodarki odpadami. Chyba jest to branża dla niegrzecznych, którzy widzą w tym coś więcej niż śmieci. To przede wszystkim nowe miejsca pracy, energia z opadów, rozwiązania prawne i jak tak dalej "grzebać" to dojdziemy do nowego modelu gospodarki miejskiej – green cities (zielonych miast).

Uwaga! 
W związku z Zarządzeniem Rektora nr 69 z dnia 31 lipca 2020 
zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym 2020/2021 na  studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, studiach doktoranckich, studiach podyplomowych  odbywać się będą w formie kształcenia na odległość (w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem narzędzia MS Teams).
 

 Dlaczego Warto

 
Dlaczego warto przyjść na te studia? Dlatego, że branża gospodarki odpadami stanowi podstawę przyszłego modelu gospodarki miejskiej. Gospodarka odpadami to już nie tylko przedsiębiorstwa, to także gmina, która musi zarządzać całym procesem odbioru i zagospodarowania odpadów. Nie jest to takie proste. U nas dowiesz się więcej. Oficjalnie studia są adresowane do osób posiadających wyższe wykształcenie, w szczególności: kadry kierowniczej przedsiębiorstw funkcjonujących w gospodarce odpadami (zakładów komunalnych), przedstawicieli organów stanowiących i wykonawczych jednostek samorządu terytorialnego, pracowników administracji samorządowej, gospodarki komunalnej i mieszkaniowej oraz dla innych osób zainteresowanych problematyką prawną, ekonomiczną i techniczną funkcjonowania gospodarki odpadami.
 

 Szczegółowe informacje

 
 
 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
mgr Wioletta Krasuska-Wojtkowska
tel. 22 564-9302
tel. 502-085-703
e-mail: Wioletta Krasuska-Wojtkowska

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego
Madalińskiego 6/8 M, pok. 307
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 

 
  •  Współpracujemy z KIGO, PIGO, KIG,
 

 Kierownik VI edycji studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe