Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Zarządzanie franczyzą : Edycje
Podyplomowe studia  „Zarządzanie franczyzą”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Najbliższa edycja studiów

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem kwalifikacji jest wypełnienie danych personalnych (zakładka „Moje dane”), dołączenie wszystkich wymaganych załączników (zakładka „Dokumenty”) oraz dokonanie wpłaty na indywidualne konto wygenerowane w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych w zakładce „Dokumenty” w części „Płatności”.

Warunkiem przyjęcia na studia jest dostarczenie kompletu dokumentów w oryginale.

Dokumenty należy dostarczyć w ciągu 14 dni od zaakceptowania przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie dołączonych dokumentów w formie elektronicznej.
Informacja o zaakceptowaniu dokumentów będzie umieszczona w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych, w zakładce „Wiadomości” oraz zostanie wysłana na podany przy rejestracji adres e-mail.


Edycja 1. została uruchomiona w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022, pierwsze zajęcia rozpoczęły się w kwietniu  2022 r.

studia dwusemestralne (10 zjazdów + obrony + uroczyste zakończenie)

Zjazdy odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu:
  • w piątki w godz. 13.30-19.30
  • w soboty w godz. 8.00-16.00.