Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Zarządzanie franczyzą : Dlaczego warto?
Podyplomowe studia  „Zarządzanie franczyzą”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
​Zmieniające się otoczenie gospodarcze wymusza na przedsiębiorcach konieczność ciągłego adaptowania się do zmian. By wygrywać w nieustającym wyścigu o względy klientów właściciele firm muszą stale poszukiwać innowacyjnych sposobów rozwoju biznesu. Jednym z nich jest franczyza, na którą w ciągu ostatniej dekady zdecydowały się setki przedsiębiorstw. Franczyza to szansa na ekspansję rynkową przedsiębiorstwa i zwiększenie jego wartości.

Na studiach podyplomowych „Zarządzanie Franczyzą” zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą rozwinąć się Tobie i Twojej firmie, a także jak efektywnie przekształcić ją w sieć franczyzową zwiększając udział w rynku.
Studia zostały stworzone, aby przekazać wszechstronne narzędzia potrzebne do skutecznego wykorzystania franczyzy w ekspansji rynkowej przedsiębiorstwa. Program studiów obejmuje nowoczesne metody kształcenia, zarówno warsztaty dotyczące samej specyfiki biznesu franczyzowego, jak i te pogłębiające umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem.
 

 Współpraca

 
​Studia objęte są patronatem Polskiej Izby Handlu, Polskiej Organizacji Franczyzodawców
i Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców.
.

logo_PIH.jpg logo-pof.jpglogo SMiF.png


Studia podyplomowe Zarządzanie Franczyzą zostały opublikowane w Bazie Usług PARP rozwojowych pod numerem 2021/03/23/15499/986142.