Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie i Finansowanie w Sektorze Transportu Lotniczego : Transport lotniczy - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie i Finansowanie w Sektorze Transportu Lotniczego
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarzadzanie i Finansowanie w sektorze transportu lotniczego

 
Zapraszamy Państwa na nasze studia o wieloletniej tradycji. Studia te wyposażają w nowoczesną wiedzę z zakresu finansowania i zarządzania w sektorze transportu lotniczego i zrównoważonego jego rozwoju, nowoczesnych strategii zarządzania, zarządzania projektami i ludźmi. Zajęcia mają charakter interaktywny, uczą pracy w zespołach, przygotowania projektów, pozyskiwania środków na modernizację i rozwój infrastruktury portowej w Polsce. Przedstawiają wieloaspektowo wyzwania zarządcze i organizacyjne w prowadzeniu biznesu lotniczego.
 

 Dlaczego Warto

 
Rozwój rynku lotniczego i usług na nim oferowanych jako elementu systemu transportowego jest ważnym czynnikiem rozwoju społeczno-gospodarczego kraju, budowy jego konkurencyjności międzynarodowej i pozycji w systemie transportowym Europy i świata. Studia mają charakter interdyscyplinarny, ich program zawiera użyteczne dla pracowników sektora lotniczego informacje i wiedzę pozwalającą na nowoczesne zarządzanie rozwojem lotnictwa w Polsce.  Jak wynika z ankiet i opinii absolwentów tych studiów otwierają one drogę do kariery zawodowej i awansów na stanowiska kierownicze.

Kończąc te Studia uzyskujesz przepustkę do nowoczesnego sektora usług lotniczych w którym możesz realizować swoje zawodowe ambicje i uzyskiwać wielka satysfakcję w kreowaniu jego rozwoju.
W turbulentnym, konkurencyjnym sektorze lotniczym nowoczesna wiedza i umiejętności jej wykorzystania stanowią wartość dodaną każdego zatrudnionego pracownika. To nie zasoby materialne, ale ludzie i ich umiejętności decydują dzisiaj o sukcesie rynkowym. Dlatego też warto wybrać te Studia aby pozyskać taką wiedzę i umiejętności, które staną się wyróżnikiem na rynku pracy w XXI wieku.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Paulina Latosek
e-mail: Paulina Latosek
telefon: 609801727

ul. Madalińskiego 6/8
budynek M, III piętro, pokój 311 (na końcu korytarza po prawej stronie)
02-513 Warszawa
telefon: 22 564 7311

 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 11 ukończonych edycji

 
  • rekrutacja ciągła
  • współpracujemy z ULC i PAŻP  w zakresie budowy programu studiów
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe