Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Biznesem Medycznym : Zarządzanie Biznesem Medycznym - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Biznesem Medycznym
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Biznesem Medycznym

 
Zmieniające się dynamicznie otoczenie wymaga od nas odpowiednio szybkich, jak i przemyślanych reakcji. Jedną z nich powinna być chęć tzw. kształcenia ustawicznego, która w efekcie daje nam możliwość posiadania odpowiedniej i aktualnej wiedzy teoretycznej i jej praktycznego wykorzystania. Z tą myślą już w 2008 r. powstały studia podyplomowe skoncentrowane na tematyce związanej z dynamicznie rozwijającym się sektorem medyczno-farmaceutycznym. Nasza propozycja oparta o bogaty program oraz profesjonalną kadrę wykładowców spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród kandydatów i uczestników studiów. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i przekonaniem się do jej atutów oraz do uczestnictwa w PS Zarządzanie Biznesem Medycznym.
 

 Dlaczego Warto

 
PS Zarządzanie Biznesem Medycznym  stanowi rozwiniętą i wzbogaconą formułę prowadzonych we wcześniejszych latach edycji zamkniętych dla dużych spółek z sektora medyczno-farmaceutycznego. Dzięki swoim niewątpliwym zaletom, w tym w szczególności: bogatemu programowi, dobrze dobranej kadrze i sprawnej organizacji, studia te zyskały bardzo dobrą opinię. Cel, który sobie postawiliśmy, to wzmocnienie kompetencji naszych słuchaczy w zakresie wiedzy menedżerskiej z zakresu finansów, zarządzania, prawa, marketingu oraz kierowania ludźmi, co umożliwi im swobodne pełnienie wszelkich funkcji menedżerskich w przedsiębiorstwach, działających w warunkach dużej konkurencji. Nasi słuchacze to zwłaszcza absolwenci kierunków medycznych i farmaceutycznych - właśnie do nich oraz do osób działających w tym sektorze skierowana jest nasza propozycja.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:

mgr Anita Krzymicka
tel.: 508 069 841
e-mail: Anita Krzymicka

Adres korespondencyjny:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Biuro Kolegium Zarządzania i Finansów
Al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 215 absolwentów

 
  • Posiadamy doświadczenie w organizacji zamkniętych dedykowanych edycji studiów. Zapraszamy do współpracy w tym obszarze.
 

 kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe