Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Zarządzanie aktywami i pasywami w instytucjach finansowych (ALM) : Podyplomowe studia „Zarządzanie aktywami i pasywami w instytucjach finansowych (ALM)”| Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe studia  „Zarządzanie aktywami i pasywami w instytucjach finansowych (ALM)”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie aktywami i pasywami w Instytucjach finansowych (ALM)

 
Zarządzanie aktywami i pasywami w instytucjach finansowych jest obecnie jednym z ważniejszych obszarów, warunkujących wypracowanie satysfakcjonujących wyników przy akceptowalnym poziomie ryzyka. Wymaga posiadania specjalistycznej i szerokiej wiedzy z zakresu finansów, ryzyka i rachunkowości. Naszym Słuchaczom oferujemy nie tylko możliwość zdobycia i pogłębienia wiedzy teoretycznej, ale także nabycie umiejętności praktycznych. Jest to możliwe dzięki Wykładowcom z SGH, posiadającym doświadczenie nie tylko naukowo-dydaktyczne, ale i praktyczne oraz uznanym Ekspertom ds. ALM w instytucjach finansowych i firmach doradczych.
 

 Dlaczego Warto

 
Rosnące znaczenie właściwego budowania struktury bilansu w zmieniającej się rzeczywistości ekonomiczno-prawnej, wysokiej konkurencji oraz przy różnorodnych oczekiwaniach klientów powodują, iż zatrudnienie w instytucjach finansowych Eksperta ALM staje się priorytetem. Nasze Studia Podyplomowe to kompendium wiedzy z zakresu zarządzania aktywami i pasywami w instytucjach finansowych (w tym w szczególności w bankach i zakładach ubezpieczeń). Wiedza i praktyka zdobyta podczas studiów pozwala na wykształcenie umiejętności ALM tak, aby zapewnić planowany wynik i rozwój instytucji finansowej zarówno w krótkim, jaki długim okresie, zgodnie z apetytem i tolerancją na ryzyko.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Irmina Cisek-Cicirko
email: Irmina Cisek-Cicirko

tel.: 22 564 9830
tel.: 607 484 474
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Rejestracja online
 

 kierownik studiów

 
zdjecie_Agnieszka_Nowak_01.jpg
    dr Agnieszka K. Nowak
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe