Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości : Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości

 
Program studiów i jego realizacja przez najwyższej klasy naukowców oraz praktyków to fundamentalne walory tych studiów. Gwarantuje to ich przydatność nie tylko w realizacji kolejnych szczebli edukacyjnych i uzyskaniu licencji rzeczoznawcy majątkowego, ale również umożliwia lepsze rozumienie zasad ekonomii, gospodarki, w tym rynku nieruchomości. Niemniejsze znaczenie dla jakości i użyteczności tych studiów ma też kilkunastoletnie doświadczenie SGH w ich realizacji.

Rekrutacja na 34 ed. studiów: otwarta - dostępne wolne miejsca.

Planowana inauguracja – październik 2022 r.

OPŁATA PROMOCYJNA DO KOŃCA CZERWCA.

 

 Dlaczego Warto

 
Są to studia niezbędne do przejścia przez kolejne etapy ubiegania się o uprawnienia związane z możliwością wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego.  Program studiów umożliwia istotne poszerzenie wiedzy ekonomicznej i prawnej, co ułatwia codzienne funkcjonowanie zawodowe i uczestnictwo w życiu gospodarczym. Tym samym studia te zwiększają szanse na stabilizacje zawodową, jej umacnianie oraz rozwój własnego potencjału  wiedzy, a tym samym  racjonalizację  decyzji w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego, także prywatnego.
 

 Opinie o kierunku

 
Jako absolwentka studiów mogę śmiało stwierdzić, że studia te były jedną z moich lepszych inwestycji. Wiedza, którą zdobyłam w trakcie studiów, nabyte umiejętności oraz zawarte znajomości na pewno zaprocentują w przyszłości. Dobra współpraca z organizatorami studiów i wysoka jakość „obsługi” sprawiła, że studia na SGH były prawdziwą przyjemnością. Uczelnia, którą na pewno będę polecać i długo pamiętać. Świetna kadra, fantastyczna atmosfera i pełny profesjonalizm.

Alicja, absolwentka 18 ed. studiów

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​​Maciej Frąszczak
telefon: 502680042
e-mail: Maciej Frąszczak

prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska
kierownik studiów

 

 

 31 ukończonych edycji

 
  • 898 absolwentów
  • rekrutacja letnia i zimowa
  • współpraca z ekspertami i rzeczoznawcami m.in. z Polską Federacją Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, Polskim Towarzystwem Ekonomicznym
 

 kierownik studiów

 
maczynska-wycent-nieruchomosci.jpg

prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska​

 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe