Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości : Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości

 
Program studiów i jego realizacja przez najwyższej klasy naukowców oraz praktyków to fundamentalne walory tych studiów. Gwarantuje to ich przydatność nie tylko w realizacji kolejnych szczebli edukacyjnych i uzyskaniu licencji rzeczoznawcy majątkowego, ale również umożliwia lepsze rozumienie zasad ekonomii, gospodarki, w tym rynku nieruchomości. Niemniejsze znaczenie dla jakości i użyteczności tych studiów ma też kilkunastoletnie doświadczenie SGH w ich realizacji.

Rekrutacja na XXX edycję (semestr zimowy) rozpoczęła się 1.07.2020 r.

Opłata promocyjna tylko do 17.08.2020 r.

 

 Dlaczego Warto

 
Są to studia niezbędne do przejścia przez kolejne etapy ubiegania się o uprawnienia związane z możliwością wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego.  Program studiów umożliwia istotne poszerzenie wiedzy ekonomicznej i prawnej, co ułatwia codzienne funkcjonowanie zawodowe i uczestnictwo w życiu gospodarczym. Tym samym studia te zwiększają szanse na stabilizacje zawodową, jej umacnianie oraz rozwój własnego potencjału  wiedzy, a tym samym  racjonalizację  decyzji w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego, także prywatnego.
 

 Opinie o kierunku

 
Jako absolwentka studiów mogę śmiało stwierdzić, że studia te były jedną z moich lepszych inwestycji. Wiedza, którą zdobyłam w trakcie studiów, nabyte umiejętności oraz zawarte znajomości na pewno zaprocentują w przyszłości. Dobra współpraca z organizatorami studiów i wysoka jakość „obsługi” sprawiła, że studia na SGH były prawdziwą przyjemnością. Uczelnia, którą na pewno będę polecać i długo pamiętać. Świetna kadra, fantastyczna atmosfera i pełny profesjonalizm.

Alicja, absolwentka XVIII ed. studiów

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​​Maciej Frąszczak
telefon: 502680042
e-mail: Maciej Frąszczak

prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska
kierownik studiów

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 

 

 XXVII ukończonych edycji

 
  • 810 absolwentów
  • rekrutacja letnia i zimowa
  • współpraca z ekspertami i rzeczoznawcami m.in. z Polską Federacją Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, Polskim Towarzystwem Ekonomicznym
 

 kierownik studiów

 
maczynska-wycent-nieruchomosci.jpg

prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska​

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe