Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości : Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości

 
Program studiów i jego realizacja przez najwyższej klasy naukowców oraz praktyków to fundamentalne walory tych studiów. Gwarantuje to ich przydatność nie tylko w realizacji kolejnych szczebli edukacyjnych i uzyskaniu licencji rzeczoznawcy majątkowego, ale również umożliwia lepsze rozumienie zasad ekonomii, gospodarki, w tym rynku nieruchomości. Niemniejsze znaczenie dla jakości i użyteczności tych studiów ma też kilkunastoletnie doświadczenie SGH w ich realizacji.

Rekrutacja na XXX edycję (semestr zimowy) rozpoczęła się 1.07.2020 r.

 

 Dlaczego Warto

 
Są to studia niezbędne do przejścia przez kolejne etapy ubiegania się o uprawnienia związane z możliwością wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego.  Program studiów umożliwia istotne poszerzenie wiedzy ekonomicznej i prawnej, co ułatwia codzienne funkcjonowanie zawodowe i uczestnictwo w życiu gospodarczym. Tym samym studia te zwiększają szanse na stabilizacje zawodową, jej umacnianie oraz rozwój własnego potencjału  wiedzy, a tym samym  racjonalizację  decyzji w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego, także prywatnego.
 

 Opinie o kierunku

 
Jako absolwentka studiów mogę śmiało stwierdzić, że studia te były jedną z moich lepszych inwestycji. Wiedza, którą zdobyłam w trakcie studiów, nabyte umiejętności oraz zawarte znajomości na pewno zaprocentują w przyszłości. Dobra współpraca z organizatorami studiów i wysoka jakość „obsługi” sprawiła, że studia na SGH były prawdziwą przyjemnością. Uczelnia, którą na pewno będę polecać i długo pamiętać. Świetna kadra, fantastyczna atmosfera i pełny profesjonalizm.

Alicja, absolwentka XVIII ed. studiów

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​​Maciej Frąszczak
telefon: 502680042
e-mail: Maciej Frąszczak

prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska
kierownik studiów

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 

 

 XXVII ukończonych edycji

 
  • 810 absolwentów
  • rekrutacja letnia i zimowa
  • współpraca z ekspertami i rzeczoznawcami m.in. z Polską Federacją Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, Polskim Towarzystwem Ekonomicznym
 

 kierownik studiów

 
maczynska-wycent-nieruchomosci.jpg

prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska​

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe