Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Transformacja cyfrowa : Dlaczego warto?
Podyplomowe studia  Transformacja cyfrowa
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
​Technologia kształtuje współczesną gospodarkę - decyduje o przewadze konkurencyjnej, sukcesie, a często o tym kto przetrwa na rynku. Postępująca cyfryzacja zmusza organizacje do zmian w każdym obszarze działalności.

Na studia zapraszamy absolwentów wszystkich kierunków, którzy
  • planują lub obecnie uczestniczą w projektach związanych z transformacją cyfrową
  • chcą stworzyć cyfrowy biznes od podstaw.

Na studiach inspirujemy, dyskutując o megatrendach, nowych modelach biznesowych i strategiach. Uczymy rozpoznawać potrzeby klientów i pracowników w cyfrowym świecie i zastanawiamy się jak je skutecznie zaspokajać. Pokazujemy możliwości wykorzystania najnowszych technologii do uspawniania działań operacyjnych.
Udana transformacja cyfrowa to klucz do sukcesu organizacji w długim okresie!
 

 Współpraca

 
​Partnerem merytorycznym studiów jest Accenture. Większość wykładowców stanowią cenieni eksperci Accenture, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu projektów z zakresu transfomacji cyfrowej w Polsce i zagranicą.