Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Sztuczna inteligencja dla biznesu – AI for Business : Wykładowcy
Podyplomowe studia  Sztuczna inteligencja dla biznesu – AI for Business
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wykładowcy

 
prof. dr hab. Wojciech Paprocki – dyrektor Instytutu Infrastruktury, Transportu i Mobilności Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zainteresowania badawcze: rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w gospodarce, administracji i organizacjach non-profit, w szczególności w systemach logistycznych i mobilności. Autor licznych publikacji i raportów z projektów badawczych, które realizowały zespoły interdyscyplinarne. Uczestnik kolejnych kongresów, m.in. OEES, EKF. Posiada duże doświadczenie menedżerskie, w latach 1988 – 2014 zajmował stanowiska prezesa, członka zarządu w dużych przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą, obecnie zasiada w radach nadzorczych i doradczych w Polsce i za granicą.
linkedin.com/in/wojciech-paprocki-968168138/

dr hab. Bartosz Grucza, prof. SGH – pracownik Instytutu Infrastruktury, Transportu i Mobilności Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2013-2016 kanclerz SGH, w latach 2006-2008 kanclerz Akademii Medycznej w Warszawie i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent SGH i wieloletni pracownik Katedry Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Kierownik projektów i konsultant w dziedzinie zarządzania projektami. Menedżer, od kilkunastu lat wdrażający złożone przedsięwzięcia w przedsiębiorstwach prywatnych i instytucjach publicznych. Wieloletni członek Komitetu Interesariuszy NCBiR. Dyrektor prac B+R w spółce celowej realizującej projekty z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w optymalizacji procesów zarządzania.
Współautor szeregu publikacji i popularnych podręczników z zakresu zarządzania i zarządzania projektami. Członek i były Prezes Zarządu Stowarzyszenia Menedżerów Projektów, członek PMI i IPMA, propagator idei zarządzania w środowisku akademickim, biznesowym i społecznym.
linkedin.com/in/Bartosz-grucza-3120831