Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Sztuczna inteligencja dla biznesu – AI for Business : Rekrutacja
Podyplomowe studia  Sztuczna inteligencja dla biznesu – AI for Business
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (ISSP).

Rekrutacja na I edycję studiów jest obecnie prowadzona.

Zajęcia rozpoczną się wg harmonogramu w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022.​

REKRUTACJA ONLINE
 

Wymagane dokumenty:
Uwaga:
Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH. Zaświadczenie można uzyskać w Dziale Organizacji Dydaktyki SGH. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOD.

 

 czesne

 

Opłata za całość studiów wynosi 8900,00 zł (możliwe dwie raty: I rata płatna do 16.09.2020 r. - 4500,00 zł, II rata płatna do 26.01.2021 r. - 4400,00 zł).

Czesne obejmuje koszt książek i materiałów dydaktycznych udostępnianych przez wykładowców na stronie internetowej studiów oraz zebranych w formie elektronicznej na płycie CD na koniec zajęć, a także koszt sporządzenia i wydania świadectwa ukończenia studiów (nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat).

Numer konta

Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

 

 Warunki ukończenia

 
  • uczestnictwo i aktywność na zajęciach
  • prezentacje słuchaczy
  • napisanie i obrona pracy końcowej pod kierunkiem promotora