Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia "Startup Inspiration Lab - Startupy: Laboratorium Inspiracji" : Startup Inspiration Lab – Startupy: Laboratorium Inspiracji
Podyplomowe Studia "Startup Inspiration Lab - Startupy: Laboratorium Inspiracji"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia „Startup Inspiration Lab – Startupy: Laboratorium Inspiracji”

 
Nowe, elitarne, unikalne w skalstartup_inspiration lab.jpgi światowej studia podyplomowe Startup Inspiration Lab - Startupy: Laboratorium Inspiracji  Studia mają na celu przekazanie słuchaczom kluczowych i najbardziej aktualnych inspiracji wynikających z praktyki działania najsłynniejszych startupów świata. Studia wyróżniają się ogromną ekspozycją słuchaczy na wiedzę szerokiego grona najlepszych profesjonalistów na rynku, którzy współtworzyli program merytoryczny i stanowią trzon kadry prowadzącej zajęcia. 

Motto studiów: „Impossible is nothing” Muhammad Ali
 

 Dlaczego Warto

 
Studia te wybierają osoby, która są aktywne, odważne i chcą zmieniać świat. Słuchacze dowiedzą się o wszystkim tym, co w świecie startupowym jest najważniejsze od osób, które odniosły ogromne sukcesy zawodowe i są najlepszymi ekspertami dostępnymi na rynku. Ukończenie studiów gwarantuje zmianę mindsetu słuchacza. Jesteśmy pewni, że nasi absolwenci z wielką pasją oraz profesjonalizmem będą skutecznie podejmować wszelkie wyzwania dotyczące nowoczesnej gospodarki, rozumiejąc doskonale jej mechanizmy.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Zarządzania, Kolegium Zarządzania i Finansów

ul. Madalińskiego 31/33,
02-554 Warszawa,
DS „Grosik”, pok. 14

dr Albert Tomaszewski
telefon: 604290500
email: Albert Tomaszewski
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 kierownik studiów

 
Marcin_Wojtysiak_Kotlarski_startupy_laboratorium.jpg

dr hab. Marcin Wojtysiak-Kotlarski, prof. SGH 
Kierownik Zakładu Strategii Międzynarodowych
Instytut Zarządzania

telefon: 698 655 334

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe