Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej : Służba Zagraniczna - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej

 
Już od dwudziestu lat, w ramach Kolegium Gospodarki Światowej SGH organizowane są Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej. Sukces ten wynika z systematycznie modernizowanej, atrakcyjnej oferty programowej, wysokiego profesjonalizmu kadry dydaktycznej i co najważniejsze zainteresowania przyszłych studentów wiedzą o praktyce funkcjonowania służb dyplomatycznych we współczesnym świecie i sposobach realizacji polskich interesów w tym specyficznym środowisku, wymagającym od osób w nim działających unikatowego profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do podjęcia oferowanych studiów. Uruchomienie ich kolejnej edycji zaplanowane jest na październik br.

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej, zajęcia prowadzone będą w trybie online.
 

 Dlaczego Warto

 
 Współczesna dyplomacja nie koncentruje się już wyłącznie na rozstrzyganiu międzynarodowych sporów i aliansach o czysto politycznym charakterze. Coraz silniej daje o sobie znać dyplomacja gospodarcza, wymagająca licznej kadry specjalistów potrafiących skutecznie pogodzić ze sobą w praktyce zawodowej zarówno zdobytą na innych uczelniach wiedzę specjalistyczną jak i przekazane w trakcie studiów podyplomowych doświadczenia ze świata dyplomacji. Z zaproszenia do podjęcia studiów skorzystało już ponad 400 słuchaczy.
 

 Opinie o kierunku

 
Wszystkie wykłady prowadzone były wspaniale.

Najbardziej polubiłam protokół dyplomatyczny i organizację służby zagranicznej RP. Bardzo doświadczony profesor opowiadał o praktycznej stronie pracy w placówkach dyplomatycznych. Bardzo ciekawe zajęcia.

Studia bardzo interesujące, kompetentni wykładowcy, ciekawie  przekazywane najbardziej aktualne informacje z zakresu współpracy międzynarodowej.  Moim zdaniem pozwalają przygotować w podstawowym zakresie potencjalnych kandydatów do pracy w obrębie instytucji zajmujących się prowadzeniem polityki zagranicznej.

Kompetentni wykładowcy zarówno pod względem naukowym jaki i popartym wieloletnią praktyką. Materiał przekazywany w sposób ciekawy i nieszablonowy.

Bardzo dobrze. Zdobyłam bardzo dużo cennej wiedzy. Nie żałuję, że się zdecydowałam.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Ponad 400 absolwentów

 
  • 20 edycji studiów
  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
J_Biskup.jpg
dr Józef Biskup
Instytut Ekonomii Międzynarodowej
Studia podyplomowe