Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej : Służba Zagraniczna - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej

 
Już od dziewiętnastu lat, w ramach Kolegium Gospodarki Światowej SGH organizowane są Podyplomowe Studia Służby Zagranicznej. Sukces ten wynika z systematycznie modernizowanej, atrakcyjnej oferty programowej, wysokiego profesjonalizmu kadry dydaktycznej i co najważniejsze zainteresowania przyszłych studentów wiedzą o praktyce funkcjonowania służb dyplomatycznych we współczesnym świecie i sposobach realizacji polskich interesów w tym specyficznym środowisku, wymagającym od osób w nim działających unikatowego profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do podjęcia oferowanych studiów. Uruchomienie ich kolejnej edycji zaplanowane jest na październik br.

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej, zajęcia prowadzone będą w trybie online.
 

 Dlaczego Warto

 
 Współczesna dyplomacja nie koncentruje się już wyłącznie na rozstrzyganiu międzynarodowych sporów i aliansach o czysto politycznym charakterze. Coraz silniej daje o sobie znać dyplomacja gospodarcza, wymagająca licznej kadry specjalistów potrafiących skutecznie pogodzić ze sobą w praktyce zawodowej zarówno zdobytą na innych uczelniach wiedzę specjalistyczną jak i przekazane w trakcie studiów podyplomowych doświadczenia ze świata dyplomacji. Z zaproszenia do podjęcia studiów skorzystało już ponad 400 słuchaczy.
 

 Opinie o kierunku

 
Wszystkie wykłady prowadzone były wspaniale.

Najbardziej polubiłam protokół dyplomatyczny i organizację służby zagranicznej RP. Bardzo doświadczony profesor opowiadał o praktycznej stronie pracy w placówkach dyplomatycznych. Bardzo ciekawe zajęcia.

Studia bardzo interesujące, kompetentni wykładowcy, ciekawie  przekazywane najbardziej aktualne informacje z zakresu współpracy międzynarodowej.  Moim zdaniem pozwalają przygotować w podstawowym zakresie potencjalnych kandydatów do pracy w obrębie instytucji zajmujących się prowadzeniem polityki zagranicznej.

Kompetentni wykładowcy zarówno pod względem naukowym jaki i popartym wieloletnią praktyką. Materiał przekazywany w sposób ciekawy i nieszablonowy.

Bardzo dobrze. Zdobyłam bardzo dużo cennej wiedzy. Nie żałuję, że się zdecydowałam.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Ponad 400 absolwentów

 
  • 19 edycji studiów
  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
J_Biskup.jpg
dr Józef Biskup
Instytut Ekonomii Międzynarodowej
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe