Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Rynki w handlu międzynarodowym” : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia „Rynki w handlu międzynarodowym”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
​Przedsiębiorczość współcześnie decyduje o sukcesie firmy na rynku międzynarodowym. Rynek ten charakteryzuje się ogromną różnorodnością otoczenia kulturowego i politycznego w zależności od szerokości geograficznej. Różnorodność ta wymaga profesjonalnej oceny ze strony kadry zarządzającej wymianą handlową w wyborze narzędzi marketingu międzynarodowego oraz instrumentów polityki eksportu i importu. W związku z tymi wyzwaniami, ogromne znaczenie w odniesieniu sukcesu na rynku narodowym jak i światowym dla firm jest zrozumienie problematyki związanej z regulacjami prawnymi polityki handlu zagranicznego oraz ogólnie rozumianej polityki gospodarczej, w szczególności ryzyka kursu walutowego w warunkach rosnącej presji konkurencji globalnej.
 

 Współpraca

 
​Wykłady na Podyplomowych Studiach Rynki w handlu międzynarodowym prowadzą pracownicy naukowi Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ministerstw, ambasad, spółek przekształconych z central handlu zagranicznego.