Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Rynek Kolejowy w Polsce w Kontekście Wyzwań Europejskich : Rynek Kolejowy w Polsce i UE - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Rynek Kolejowy w Polsce w Kontekście Wyzwań Europejskich
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Rynek Kolejowy w Polsce w Kontekście Wyzwań Europejskich

 
Celem studiów jest przekazanie nowoczesnej wiedzy w zakresie zarządzania i finansowania w sektorze kolejowym w warunkach integracji i liberalizacji rynku kolejowego w Europie. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowych SGH i innych wyższych uczelni, a także wybitnych specjalistów z praktyki gospodarczej.
 

 Dlaczego Warto

 

Pozyskana wiedza i umiejętności pozwolą absolwentom w sposób bardziej profesjonalny wykonywać swoją pracę lub podjąć nowe zadania w instytucjach państwowych oraz przedsiębiorstwach funkcjonujących w sektorze transportu kolejowego. Program studiów jest unikalny w skali kraju.

Studium jest skierowane do szerokiego grona słuchaczy:

  • pracowników organów administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego; 
  • pracowników przedsiębiorstw świadczących usługi przewozowe w transporcie kolejowym; 
  • pracowników zarządców infrastruktury kolejowej;
  • organizatorów publicznego transportu zbiorowego;
  • ekspertów firm konsultingowych i doradczych;
  • pracowników biur projektowych;
  • wszystkich innych osób, które chcą w przyszłości podjąć pracę związaną z sektorem transportu, w tym szczególnie transportem kolejowym.
 

 Opinie o kierunku

 

Ukończyłam II edycję studiów. Wykłady były prowadzone w sposób ciekawy i inspirujący do myślenia. Zaczerpnęłam dużo ciekawej aktualnej wiedzy dot. transportu kolejowego.
Bardzo polecam!

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Michał Wolański
e-mail: Michał Wolański​
tel. 605 99 63 09

Katedra Transportu
ul. Madalińskiego 6/8
budynek "M", III piętro, pok. 314 lub 312
telefon: 225647314


Adres do korespondencji:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Transportu
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Nowy kierunek

 
  • Wybrane moduły zajęć są prowadzone przez znane publicznie osoby zajmujące wysokie stanowiska w administracji rządowej (MG, MIR) i Parlamencie Europejskim, a także ekspertów z sektora kolejowego.
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe