Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerskie - Roczne Podyplomowe Studia Menedżerskie : Podyplomowe Studia Menedżerskie - SGH
Podyplomowe Studia Menedżerskie - Roczne Podyplomowe Studia Menedżerskie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Roczne Podyplomowe Studia Menedżerskie

 
Serdecznie zapraszam na 124. edycję Rocznych Podyplomowych Studiów Menedżerskich – najchętniej wybierane studia podyplomowe na SGH. Popularność zawdzięczamy odpowiedniemu wyważeniu wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem, ciągłej ewolucji programów uwzględniającej oczekiwania słuchaczy i zmieniające się wyzwania stojące przed menedżerami XXI wieku, najlepszym wykładowcom z SGH, a przede wszystkim rodzinie ponad 9720 zadowolonych absolwentów, którzy skutecznie rekomendują nasze studia swoim znajomym.
 

 Dlaczego Warto

 
 • najpopularniejsze studia podyplomowe SGH (120 edycji w Warszawie oraz kilkadziesiąt w innych miastach – równolegle odbywa się kilka edycji) 
 • ponad 9720 zadowolonych absolwentów, którzy rekomendują Roczne Podyplomowe Studia Menedżerskie swoim znajomym 
 • większość absolwentów RPSM w ciągu 12 miesięcy od ukończenia studium poprawia swoją pozycję na rynku pracy 
 • wyważenie wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem (wiele case study) 
 • sprawdzeni, najlepsi wykładowcy SGH (wielu z rankingu TOP 10 SGH), którzy dobierani są na podstawie ankiet ewaluacyjnych wcześniejszych edycji 
 • słuchacze otrzymują materiały do zajęć wraz z dodatkową literaturą (książka do każdej sesji studium) 
 • opieka dedykowanych sekretarzy studium (kontakt 24 h w każdej sprawie związanej ze studium) 
 • portal internetowy dla słuchaczy ułatwiający nawiązywanie kontaktów zawodowych, 
 • słuchacze uzyskują tytuł absolwenta SGH – najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, której dyplom cieszy się największym uznaniem na rynku pracy (wydajemy również odpis dyplomu w języku angielskim)
 

 Opinie o kierunku

 
Inwestycja, która się szybko zwróciła. Polecam serdecznie.

Bezsprzecznie najlepsze studia z kilku, które miałam okazje ukończyć. Gratulacje dla Pani Profesor i pracowników Instytutu.

Jestem super zadowolony, za jakiś czas znowu do Was przyjdę – a póki co wysyłam pracowników.

Bardzo dobry program. Atutem są liczne warsztaty w podgrupach. Bardzo otwarta postawa prowadzących. Prawdziwe dzielenie się wiedzą.

Za szybko zleciało. Rewelacja.

Trafnie dobrany zakres zagadnień na co dzień przydatnych menedżerom. Tego szukałam i się nie zawiodłam.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje (w godz. 9:00–15:00)

Beata Chełstowska
tel: 22 564 8500, 22 564 8610

email: Beata Chełstowska

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
​​Al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 9720 absolwentów

 
 • 117 ukończonych edycji
 • rekrutacja ciągła
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe