Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerskie - Roczne Podyplomowe Studia Menedżerskie : Rekrutacja
Podyplomowe Studia Menedżerskie - Roczne Podyplomowe Studia Menedżerskie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

 
Rekrutacja na 125  i 126 edycję – otwarta 

Na studia przyjętych zostanie około 34 uczestników. Wymagane dokumenty:

  • umowa o warunkach odpłatności za studia (wzór umowy),
  • formularz aplikacyjny (generowany w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych),
  • odpis dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów co najmniej pierwszego stopnia.
Uwaga:
Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH. Zaświadczenie można uzyskać w Dziale Organizacji Dydaktyki SGH. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOD.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem kwalifikacji jest wypełnienie danych personalnych (zakładka „Moje dane”), dołączenie wszystkich wymaganych załączników (zakładka „Dokumenty”) oraz dokonanie wpłaty na indywidualne konto wygenerowane w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych w zakładce „Dokumenty” w części „Płatności”.

Warunkiem przyjęcia na studia jest dostarczenie kompletu dokumentów w oryginale.

Dokumenty należy dostarczyć w ciągu 14 dni od zaakceptowania przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie dołączonych dokumentów w formie elektronicznej. Informacja o zaakceptowaniu dokumentów będzie umieszczona w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych, w zakładce „Wiadomości” oraz zostanie wysłana na podany przy rejestracji adres e-mail.

 

 czesne

 

​​Opłata za całość studiów  7850 zł (zakłady pracy – wpłata jednorazowa; dla osób indywidualnych możliwość wpłaty w dwóch ratach: I rata w wysokości 5000 zł – płatna przy zapisie, II rata w wysokości 2850 zł płatna do 1 września 2022 r.). W sytuacji, gdy firma płacąca za swojego pracownika pokryje tylko część czesnego, osoba zainteresowana musi dopłacić część do 100% wysokości czesnego.

Czesne obejmuje koszt materiałów dydaktycznych i książek, a także koszt wydania świadectwa ukończenia studiów.

Numer konta

Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych.

 

 Warunki ukończenia

 
Obrona pracy końcowej (praktyczne ujęcie jednego z zagadnień studiów) oraz aktywny udział w zajęciach.