Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej : Korzyści
Podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
​Wykłady obejmują zarówno zagadnienia dotyczące ograniczeń informacyjnych, asymetrii informacji, budowania wartości firmy jak i technik przekazywania informacji interesariuszom ze szczególnym uwzględnieniem sprawozdawczości finansowej, obowiązków informacyjnych, corporate governance w tym Dobrych Praktyk.
W trakcie wykładów słuchacze będą mogli poznać zarówno narzędzia jak i techniki wykorzystywane w komunikacji z rynkiem finansowym. Swą wiedzą podzielą się oprócz ludzi nauki wybitni specjaliści mający wieloletnie doświadczenie menedżerskie, a w szczególności twórcy polskiego rynku kapitałowego.
 

 Korzyści dla studenta

 
​Poznanie teoretycznej i praktycznej wiedzy wynikającej z niedoskonałej informacji na rynku w zakresie relacji inwestorskich oraz sposobów efektywnego komunikowania się w świecie finansów z wykorzystaniem najlepszych światowych modeli oraz rozwiązań uwzględniających specyfikę polskiego rynku.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Kompetencje spółek w zakresie prawidłowych Relacji Inwestorskich są istotnym czynnikiem podwyższającym wartość spółek giełdowych. Dzieje się tak gdyż dzięki systematycznej i wiarygodnej komunikacji analitycy i media mają większe zaufanie i są skłonni wyżej wyceniać akcje tych spółek, które posiadają relacje inwestorskie na wysokim poziomie. W czasach kryzysu właściwie prowadzone relacje inwestorskie są polisą na gorsze czasy.