Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej : Podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia relacji inwestorskich i komunikacji finansowej

 
Kompetencje spółek w zakresie prawidłowych Relacji Inwestorskich są istotnym czynnikiem podwyższającym wartość spółek giełdowych. Dzieje się tak gdyż dzięki systematycznej i wiarygodnej komunikacji analitycy i media mają większe zaufanie i są skłonni wyżej wyceniać akcje tych spółek, które posiadają relacje inwestorskie na wysokim poziomie. W czasach kryzysu właściwie prowadzone relacje inwestorskie są polisą na gorsze czasy.
 

 Dlaczego Warto

 
Podyplomowe Studia relacji inwestorskich i komunikacji finansowej adresowane są głównie do kadry kierowniczej i specjalistycznej przedsiębiorstw notowanych na GPW oraz innych osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu budowania relacji inwestorskich oraz komunikacji finansowej na polskim rynku kapitałowym.
 

 Opinie o kierunku

 

Bardzo interesujące są case studies przedstawiane przez praktyków rynku kapitałowego. Możliwość bezpośredniego kontaktu i dialogu z najlepszymi fachowcami to niewątpliwy atut studiów –
uważa absolwentka I edycji studiów Aleksandra Żurada

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Elżbieta Grzebielec
e-mail: Elżbieta Grzebielec

tel. 22 564 79 83, 602 277 943.

0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 

 

 IV ukończone edycje

 
  • partnerzy merytoryczni: Martis Consulting,
    Instytut Rynku Kapitałowego WSE Research S.A.
  • rekrutacja letnia
  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe