Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Reklamy : Reklama - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Reklamy
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Reklamy

 
Na naszych studiach dowiesz się nie tylko o tym:

❌ jak zmienia się rynek reklamowy w Polsce
❌ jak budować skuteczną strategię komunikacyjną
❌ jak współpracować z klientem
❌ jak budować markę w mediach
❌ jak zmieniają się trendy w komunikacji z konsumentem
❌ jak wykorzystać badania konsumenckie w komunikacji
❌ jak powstają modele zakupu i emisji reklamy
❌ jak dobrać media do konsumenta
❌ jak sprawdzić, że nasza komunikacja ma sens

Tradycyjne narzędzia komunikacji reklamowej skonfrontujesz z doświadczeniami specjalistów w zakresie komunikacji w mediach nowych. Pokażemy jak połączyć działania komunikacyjne w różnych mediach reklamowych, jak podzielić rozsądnie budżet reklamowy w mediach społecznościowych i jak trafić do współczesnego konsumenta za pośrednictwem aplikacji mobilnych.
 
 

 Dlaczego Warto

 
Celem studiów jest kształcenie i doskonalenie umiejętności planowania kampanii komunikacyjnych, z wykorzystaniem najnowszych trendów w tym względzie: dotarcie do konsumentów w internecie, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, prowadzenie kampanii komunikacyjnej w mediach społecznościowych czy nawiązanie kontaktu za pośrednictwem komunikacji mailingowej.
 
Podyplomowe Studia Reklamy to oferta dydaktyczna, która obok niezbędnych podstaw teoretycznych, ma szczególny walor praktyczny. Zajęcia są prowadzone przez wykładowców, którzy od lat zajmują się problematyką planowania i organizacji kampanii reklamowej, jak i praktyków, którzy pracują w branży reklamowej.

W trakcie wykładów słuchacze są wprowadzani w podstawowe zagadnienia związane z branżą reklamową. Zajęcia mają na celu dalsze dostosowanie ćwiczeń i warsztatów do poziomu wiedzy i dotychczasowych doświadczeń słuchaczy. Chcemy, żeby nasi słuchacze przede wszystkim rozwijali swoją wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej, stąd w dalszej części skupiamy się na aspekcie praktycznym.

Większość zajęć prowadzonych jest w formie ćwiczeń i warsztatów, z wykorzystaniem najnowszych narzędzi planowania kampanii reklamowej. Praktycy korzystają z platformy internetowej dostosowanej do wybranego tematu warsztatów.
 

 Opinie o kierunku

 

Najczęściej pojawiające się opinie o zajęciach i wykładowcach z I edycji: WYKŁAD POPROWADZONY DYNAMICZNIE I NA TEMAT. CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE ĆWICZENIA. DOBRE WARSZTATY. CHCEMY WIĘCEJ!!! WIĘCEJ ZAJĘĆ Z TĄ OSOBĄ!!! SZKODA ŻE TAK KRÓTKO :(

 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Renata Konopka
telefon: 697621351
e-mail: Renata Konopka

​Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH
ul. Wiśniowa 41
budynek W, pok. 53
02-520 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Nowy kierunek

 
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe