Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Raport zintegrowany” : Raport zintegrowany
Podyplomowe Studia „Raport zintegrowany”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia Raport zintegrowany

 
W 2017 r. w UoR wprowadzono zapis o obowiązku raportowania informacji niefinansowych. Które jednostki muszą raportować informacje niefinansowe już teraz, a które czeka to w niedalekiej przyszłości? Co to jest raport zintegrowany, jakie są relacje między nim a obowiązkami wynikającymi z UoR, jakie zawiera informacje, komu służy? Które firmy go tworzą w Polsce i na świecie i jak przebiega ten proces? Jak sprawdzać wiarygodność raportu, jaka jest tu rola audytora wewnętrznego i zewnętrznego? Na te i inne pytania odpowiedzą praktycy: prezesi i menedżerowie firm, biegli rewidenci, oraz specjaliści od zarządzania, rachunkowości finansowej, zarządczej i controllingu  z SGH.
 
Rekrutacja trwa od 14.05.2018 r. do 05.10.2018 r.
 

 Dlaczego Warto

 
 Studia kierowane są przede wszystkim do praktyków, szczególnie do:
  • członków rad nadzorczych,
  • osób zajmujących się tworzeniem zintegrowanych raportów, raportów zrównoważonego rozwoju, przygotowywaniem informacji niefinansowych wymaganych przez przepisy prawa bilansowego, z różnych działów firmy,
  • kadry zarządzającej podejmującej decyzje wpływające na wizerunek firmy, jej model biznesu,
  • biegłych rewidentów, doradców podatkowych,
  • odbiorców informacji niefinansowych (interesariuszy).
 

 Opinie o kierunku

 

Bardzo interesująca inicjatywa. Z przyjemnością obejmiemy patronat nad tymi studiami – Ewa Sowińska, wiceprezes Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Małgorzata Krysik
tel. 502 320 620
e-mail: Małgorzata Krysik

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Rachunkowości Menedżerskiej
al. Niepodległości 162, bud. A, pok. 329
02-554 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
 

 Nowy kierunek

 
  • rekrutacja letnia
  • patronat nad studiami objęła Polska Izba Biegłych Rewidentów
  • w gronie wykładowców znajdą się m.in. prezesi i menedżerowie: firm tworzących raporty zintegrowane, firm consultingowych i audytorskich (m.in. PwC), Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe