Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Rachunkowości według Standardów Krajowych : Opinie
Podyplomowe Studia Rachunkowości według Standardów Krajowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 

Studia na SGH pozwoliły mi na zdobycie nowego zawodu. Poprzednia moja edukacja była ukierunkowana na profile humanistyczne, co zupełnie nie przeszkodziło mi w zdobyciu ekonomicznej wiedzy. Wykładowcy bowiem w klarowny sposób przedstawili najważniejsze zagadnienia, w pełni wyczerpując podstawy rachunkowości. Studia dały mi fundament do dalszego wyboru ukierunkowania nowej ścieżki zawodowej i poszerzenia wiedzy już w ściśle wybranym obszarze (podatki a może audyt).
Dobry kontakt z wykładowcami. Zawsze pomocni.
Organizatorzy zapewniają materiały, więc nie trzeba szukać w Internecie lub bibliotece.
Anna Baranowska,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Studia bardzo dobrze zorganizowane, zajęcia prowadzone w ciekawy sposób, w przyjaznej atmosferze przez kompetentnych i zaangażowanych wykładowców. Studia oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Beata Grabowska,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Przede wszystkich zwróciłabym uwagę na bardzo wysoki poziom i szeroki zakres wiedzy przekazywanej podczas wykładów.
Profesjonalizm wykładowców, a z drugiej strony ogromna życzliwość, z jaką traktują studentów, zapewniają komfortowe warunki nauki.
Z mojej perspektywy osoby, która wcześniej miała do czynienia z rachunkowością tylko pobieżnie i "przy okazji", sposób przekazywania wiedzy był bardzo jasny i klarowny. Oczywiście ze względu na wysoki poziom studiów, przygotowanie się do wykładów i egzaminów wymagało ode mnie dużego nakładu pracy, ale zapewniam, że dzięki temu mam poczucie, że moja wiedza jest szeroka i ugruntowana.
Zadanie, związane z napisaniem pracy dyplomowej, poszerzyło w znacznym stopniu mój zakres wiadomości na temat oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa, pozwoliło wykroczyć poza tematykę stricte rachunkową i dało możliwość doświadczenia bycia swoistym doradcą dla właściciela analizowanej firmy, a nie tylko księgową, "panią od kont".
Polecam studia nie tylko osobom chcącym wiązać swoją przyszłość z rachunkowością, ale każdemu, kto chciałby poznać specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstwa lub zarządzać jego finansami.
Raz jeszcze bardzo dziękuję za możliwość współpracy. To była ogromna przyjemność i przygoda. Oraz ogrom wiedzy, która na pewno zaprocentuje.
Joanna Wilkanowicz,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Polecam każdemu studia podyplomowe, gdyż pomogły mi w uzyskaniu ogromnej wiedzy. Zajęcia prowadzone są przez bardzo doświadczonych, kompetentnych wykładowców. Bardzo przydatne doświadczenie życiowe.
Ewelina Jaskulska,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Po udanym zakończeniu studiów mogę z całą pewnością polecić je każdemu chętnemu
do poznania zasad rachunkowości.
Były to już moje trzecie studia podyplomowe, każde odbyte na innej uczelni i te odbyte Na SGH uważam za najlepsze.
Wyróżnia je poziom nauczania, odpowiednio przygotowana kadra naukowa.
Dla mnie dużą zaletą było to, że po przyswojeniu podstaw rachunkowości, mieliśmy okazję do uczestniczenia w zajęciach także z praktykami.
Przy tak dużych zmianach prawa, które ostatnio miały miejsce w księgowości, studia te dostarczyły mi najnowszej wiedzy.
I mimo dalekiego dojazdu, 500 km na każdy zjazd, nigdy nie żałowałem wyboru
Sumując, szczerze polecam, bo warto!
Grzegorz Grabski,
słuchacz Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Świetne studia, przyjazna atmosfera, świetni wykładowcy- super podejście do słuchacza, dużo praktycznej wiedzy i ćwiczeń. Bardzo bogaty, dobrze ułożony i przemyślany program. Polecam każdemu, kto chce uzyskać obszerną wiedzę z dziedziny rachunkowości.
Joanna Czapska,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Osobom, które zastanawiają się nad podjęciem studiów podyplomowych z rachunkowości z całą pewnością polecam wybór Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych na SGH. Oferują zdobycie gruntownej wiedzy z dziedziny rachunkowości, przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do studentów o rożnym poziomie wiedzy. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalna kadra, która prócz wiedzy merytorycznej dzieli się również swoim doświadczeniem zawodowym. Ukończone studia usatysfakcjonowały mnie w 100%
Joanna Węgrzyn,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Wszystkich miłośników i zainteresowanych księgowością mocno zachęcam do podjęcia Studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Rachunkowość według Standardów Krajowych. Super organizatorzy oferują bardzo bogaty materiał edukacyjny, który z pewnością wykorzystany będzie w pracy. Wiedza przekazywana jest jasno i rzetelnie. Wykładowcy mają ogromne doświadczenie merytoryczne i praktyczne. Panuje serdeczna i przyjazna atmosfera. Każdy słuchacz jest traktowany indywidulanie.  Na pewno nie będzie to dla nikogo zmarnowany ani czas ani pieniądze. Naprawdę warto wybrać ten właśnie kierunek studiów!!!
Anna Szostek,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych (edycja 2)

Pragnę podzielić się moją opinią na temat Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych. Potwierdzam, iż zarówno sprawy organizacyjne jak i zakres dydaktyczny zostały przygotowane z najwyższą starannością. Wykładowcy posiadający ogromną wiedzę  z pasją i zaangażowaniem  przeprowadzali zajęcia tworząc przemiłą atmosferę i przekazując w rzetelny i prosty sposób wiadomości z zakresu tematyki rachunkowości i tematów pokrewnych. Program tychże studiów pozwala na zdobycie nowych umiejętności zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z rachunkowością jak i tym którzy pierwsze kroki mają już dawno za sobą. Z całą odpowiedzialnością polecam te studia!
Anna Nowińska,
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych
(edycja 2) 

Zdecydowanie polecam studia podyplomowe z rachunkowości wg standardów krajowych wszystkim zaczynającym przygodę z rachunkowością, osobom zarządzającym firmami, jak również osobom z wieloletnim doświadczeniem. Uczelnię wybrałem nieprzypadkowo. Zależało mi na wysokim poziomie oraz realnym zdobyciu wiedzy, a nie na kolejnym niewiele znaczącym świadectwie. Studia z rachunkowości to są moje trzecie studia podyplomowe (każde z innej dziedziny i na innej uczelni, poprzednie chemia kosmetyczna i prawo pracy). Mając porównanie mogę stwierdzić, że były to najlepiej przygotowane i opracowane studia ze wszystkich, w jakich brałem udział. Rachunkowość była dla mnie skokiem na głęboką wodę. Zajęcia prowadzone są przez pasjonatów, którzy poza ogromną wiedzą, umieją tę wiedzę przekazać z korzyścią i dla osoby początkującej, ale i patrząc po współuczestnikach studiów – również dla osób od lat pracujących już w księgowości. Tematyka i zakres tematyczny był przemyślany i nie było wykładów o niczym (częstej praktyce na studiach podyplomowych). To prawda, że trzeba się sporo napracować, co będzie wyzwaniem dla każdego, kto ma dzieci i musi zapewnić utrzymanie, ale właśnie ta praca na studiach pozwala na zdobycie wiedzy, którą będzie można realnie wykorzystać. Praca końcowa kosztowała wiele czasu i trudu, przez co dała możliwość zgłębienia tematu analizy finansowej przedsiębiorstw. Jeśli ktoś liczy na studia łatwe, szybkie i przyjemne, nie jest to właściwy adres. Jeśli zaś zależy nam na studiach, na których dostaniemy w kość, ale w zamian będziemy mieli satysfakcję z ich ukończenia – to ten kierunek i uczelnia są idealnym rozwiązaniem.
Mariusz Siwiński,
słuchacz Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych
(edycja 3) 

Jestem bardzo zadowolona ze studiów podyplomowych "Rachunkowość według standardów krajowych". Program był bardzo dobrze zaplanowany i uporządkowany, co ułatwiało wdrażanie się w tematykę. Materiały zostały dokładnie i dosyć dogłębnie opracowane, tak że były wystarczające do nauki i poznania poszczególnych zagadnień. Wykładowcy zrozumiale tłumaczyli, odpowiadali na pytania, byli uprzejmi, widać było że są specjalistami w swoich dziedzinach.
Wszelkie materiały do zajęć były przynoszone na zajęcia lub wysyłane mailowo. Dziękuję.
Agata Wesołowska-Surma
słuchaczka Podyplomowych Studiów Rachunkowości według Standardów Krajowych
(edycja 3)