Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Rachunkowości Zarządczej i Controllingu : Rachunkowość Zarządcza i Controlling - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Rachunkowości Zarządczej i Controllingu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia rachunkowości zarządczej i controllingu

 
Silnie konkurencyjne otoczenie gospodarcze wymaga od przedsiębiorstw podejmowania skutecznych decyzji oraz efektywnego planowania i kontroli. Narzędzia rachunkowości zarządczej i controllingu skutecznie wspierają proces podejmowania decyzji np. poprzez dostarczenie istotnej informacji kosztowej oraz proces planowania i kontroli np. poprzez dostarczenie skutecznie działającego budżetu.
 

 Dlaczego Warto

 
Nasze studia skierowane są przede wszystkim do wyższej oraz średniej kadry zarządzającej, prywatnych przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za przygotowanie informacji niezbędnej zarządzającym w procesie decyzyjnym oraz w planowaniu i kontroli.
Studia oferują kompleksową wiedzę z tego zakresu niezbędną każdemu, kto jest zainteresowany skutecznym poprawianiem wyników finansowych oraz usprawnianiem działania przedsiębiorstwa.
Studia przygotowują do pracy na stanowiskach wspierających szczebel kierowniczy w przygotowaniu opracowań potrzebnych do podjęcia właściwych decyzji zarządczych. 
Wiedza zdobyta w trakcie tych studiów pozwoli nie tylko podnieść wyniki przedsiębiorstw, ale stanowi także podstawę do rozwoju zawodowego absolwentów.
 

 Opinie o kierunku

 
Podyplomowe Studia Rachunkowości Zarządczej i Controllingu pozwalają na dużo lepsze przewidzenie efektów podejmowanych decyzji i zrozumienie zachodzących w firmie procesów.
Co jeszcze ważniejsze, dostarczają idei na usprawnienie funkcjonującego biznesu. Jestem bardzo zadowolony zarówno z zawartości merytorycznej, jak i jakości prowadzonych zajęć.
Polecam te studia wszystkim osobom kierującym dużymi organizacjami.
Michał Baliński – członek zarządu FLEXIDEA Sp. z o.o.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Małgorzata Krysik
tel.: +48 502 320 620
e-mail: Małgorzata Krysik

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
​Katedra Rachunkowości Menedżerskiej
ul. Rakowiecka 24 budynek A, pokój 328/329
02-521 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 998 absolwentów

 
  • 23 ukończone edycje
  • wykładowcy studiów podyplomowych uczestniczą w badaniach sprawozdań finansowych oraz projektach doradczych realizowanych przez firmę MacAuditor Sp z o.o.
 

 kierownik studiów

 
Gertruda-Swiderska.jpg

Prof. dr hab. Gertruda K. Świderska
Katedra Rachunkowości Menedżerskiej

Członek Krajowego Komitetu Standardów Rachunkowości

Biegły rewident
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe