Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Rachunkowość i kontrola w sektorze publicznym : Podyplomowe Studia Rachunkowość i kontrola w sektorze publicznym
rachunkowosc-i-kontrola-w-sektorze-publicznym
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 PS Rachunkowość i kontrola w sektorze publicznym

 
Studia te przygotowują słuchaczy do skutecznego i efektywnego działania w sektorze publicznym, wykorzystania w procesie zarządzania, informacji z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości, kontroli i audytu.
Stwarzają możliwość zdobycia kontaktów w branży, nie tylko wśród doskonałych wykładowców, ale również wśród słuchaczy.  Ukończenie tych studiów spełnia wymagania określone w ustawie o finansach publicznych, dotyczące kompetencji adekwatnych do zajmowania stanowiska głównego księgowego w jednostkach sektora finansów publicznych.

REKRUTACJA CIĄGŁA – SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE PROGRAMU


 

 Dlaczego Warto

 
Warto, ponieważ Studia te:
  • to doskonały sposób na poszerzenie wiedzy, zdobywanie nowych kwalifikacji i rozwój zawodowy, gdyż koncentrują się na praktycznych kwestiach,
  • stwarzają możliwość zwiększenia swojej wartości na rynku pracy, ułatwiają zdobycie dobrej pracy, zmianę miejsca pracy czy też awans w danym miejscu pracy,
  • stanowią potwierdzenie dla pracodawcy, że absolwenci chcą się rozwijać i że zależy im na zdobywaniu doświadczenia.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Hanna Bystrzycka
tel.: 22 564 92 89
tel. kom.: 739 975 718
e-mail: hanna.bystrzycka@sgh.waw.pl

Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie
Instytut Rachunkowości
al. Niepodległości 128 p. 6/1 (budynek C)
02-554 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Rejestracja online
 

 kierownik studiów

 
anna-klopotek.jpg

dr Anna Kłopotek
Instytut Rachunkowości

tel.: 504 322 059
Studia podyplomowe