Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa : Rekrutacja
Podyplomowe Studia Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 

​Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

REKRUTACJA ONLINE

Wymagane dokumenty:
Uwaga:
Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH. Zaświadczenie można uzyskać w Dziale Organizacji Dydaktyki SGH. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOD.
 

 czesne

 

Opłata za całość studiów dla edycji XLIV wynosi: 6600 zł (możliwa wpłata w dwóch ratach; każda po 3300 zł.; w przypadku wpłaty w ratach – II rata do 31 stycznia 2021 r.).

Opłata za całość studiów dla edycji XLIII wynosi: 6600 zł (możliwa wpłata w dwóch ratach; każda po 3300 zł.; w przypadku wpłaty w ratach – II rata do 31 stycznia 2020 r.).

Czesne obejmuje koszt zakupu książek, podręczników i materiałów dydaktycznych oraz koszt wydania świadectwa ukończenia studiów.


Numer konta
Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych.

 

 Warunki ukończenia

 
Warunkiem ukończenia studiów jest zdanie trzech egzaminów:
  1. rachunkowość finansowa i sprawozdawczość finansowa
  2. rachunek kosztów i rachunkowość zarządcza
  3. prawo,

a także napisanie pracy końcowej i jej obrona.