Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach : Public Relations i strategiczne komunikowanie w firmach
Podyplomowe Studia Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach

 
Jesteśmy Online Ready!
Na bieżąco analizujemy sytuację epidemiologiczną w kraju i w razie konieczności jesteśmy w stanie zrealizować program studiów w trybie zdalnym.

Next To Doing The Right Thing, The Most Important Thing Is To Let People Know You Are Doing The Right Thing – Rockefeller
 
PR to nie nauka – to praktyczna umiejętność, która w dzisiejszym zmiennym świecie szalonej konkurencji decyduje o sukcesie konkretnych organizacji, firm, ludzi. Naszą ambicją jest zainspirować Państwa do wykreowania takiego wizerunku Państwa organizacji, który zapewni jej sukces.
 
Nastawieni jesteśmy na praktykę, pokazanie narzędzi, które będą mogły być przez Państwa wdrożone. Program został tak stworzony, aby zapewnić zarówno wiedzę i umiejętności osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z PR, jak również zainspirować tych, którzy mają już duże doświadczenie w tym obszarze. Zapewnią to nasi wykładowcy – praktycy i akademicy także z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się budowaniem wizerunku organizacji oraz utrzymywaniem dialogu z otoczeniem. Studia nastawione są na praktykę - poznawanie aplikowalnych mechanizmów, narzędzi, technik, które mogą być wdrożone przez studentów w pracy.

Studia przeznaczone są zarówno dla osób zajmujących się PRem i komunikacją w firmach, jak również dla pracowników agencji PR, dziennikarzy rozważających rozszerzenie swoich kwalifikacji. Program pozwala zdobyć podstawowe kompetencje zarówno osobom początkującym w obszarze PR i komunikacji, jak również ma inspirować osoby z większym doświadczeniem, dzięki pokazaniu licznych przykładów innowacyjnych działań komunikacyjnych.
 

 Opinie o kierunku

 

paulina_kowal.jpg 

Ten rok na SGH…? dobrze spędzony czas, czas nauki i inspirowania. Atrakcyjne doświadczenie wykładowców.
Ciekawy  kierunek przyciąga ciekawych studentów. Nie żałuję. Śmiało rekomenduję.

Paulina Kowal - absolwentka XIV edycji studiów

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Justyna Szumniak-Samolej
e-mail: Justyna Szumniak-Samolej
tel. 517069646

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Teorii Zarządzania
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 327
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Ponad 400 absolwentów

 
  • 21 ukończonych edycji 
  • rekrutacja ciągła
  • studia prowadzone przy zaangażowaniu licznych praktyków PR  – menedżerów, specjalistów z agencji PR
 

 Kierownik studiów

 

Rafal_Mrowka.jpg

dr hab. Rafał Mrówka, prof SGH

Katedra Teorii Zarządzania

 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe