Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Przywództwo przyszłości” : Przywództwo przyszłości
Podyplomowe Studia „Przywództwo przyszłości”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia „Przywództwo przyszłości”

 
Zapraszam zarówno kobiety, jak i mężczyzn na studia, które pozwolą rozwinąć kompetencje przywódcze niezbędne w zarządzaniu zespołem w różnych organizacjach, w tym we własnej firmie. W programie koncentrujemy uwagę na wyzwaniach, które stoją przed liderami/liderkami w najbliższej przyszłości, z uwzględnieniem oczekiwań najmłodszych generacji wobec miejsca pracy.
Ewa Lisowska
 
W związku z Zarządzeniem Rektora nr 69 z dnia 31 lipca 2020 mówiącym o tym, że wszystkie zajęcia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w SGH będą się odbywały wyłącznie w formie zdalnej, wstrzymujemy rekrutację na II edycję studiów podyplomowych Przywództwo przyszłości do stycznia 2021 r. Wznowimy ją, gdy będzie możliwość prowadzenia zajęć w sposób stacjonarny.
 

Współczesne zarządzanie wymaga od liderów umiejętności rozumienia innych, skutecznego komunikowania się, wyłaniania talentów i budowania ścieżki kariery dla osób, które wyróżniają się w zespole. Od liderów wymaga się, aby byli odpowiedzialni, skuteczni, etyczni, a także by inspirowali ludzi. Podyplomowe Studia Przywództwo przyszłości zaprojektowane z firmą doradczą Talent Chase to unikatowy program, który wykorzystuje najnowsze trendy i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów w obszarze zarządzania ludźmi.
 
PATRONAT STUDIÓW
Pracodawcy RP 30-lat duże.jpg polska_unia_edukacyjna.jpg 

 Dlaczego Warto

 
 Studia skierowane są do:
  • obecnych i przyszłych menedżerów, team liderów, kierowników, przedsiębiorców, zarządzających projektami – osób, którym zależy na rozwoju własnej kariery zawodowej, rozwoju ludzi i organizacji oraz zorientowanych na sukces i gotowość do zmian,
  • osób, które potrzebują wiedzy z obszaru zarządzania sobą i ludźmi, 
  • osób, które chcą wzmocnić kompetencje niezbędne do przewodzenia innym: bycia liderem lub liderką zespołu; przedsiębiorcą lub przedsiębiorczynią.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:

Karolina Nivette
e-mail: Karolina Nivette

Ewa Lisowska
tel. 603 930 468
e-mail: Ewa Lisowska

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Biuro Kolegium Gospodarki Światowej
budynek M, pokój 33  
ul. Madalińskiego 6/8
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
 

 Nowy program

 
  • wykłady w języku polskim i angielskim
  •  
  • studia zaprojektowane i realizowane we współpracy z firmą Talent Chase Sp. z o.o.

TalentChase_logo-1.png 
 

 Kierownik studiów

 
ewa_lisowska_2020_4.jpg
dr hab. Ewa Lisowska, prof SGH
Katedra Zarządzania Międzynarodowego

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe