Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Przedsiębiorczości dla Nauczycieli : Opinie
Podyplomowe Studia Przedsiębiorczości dla Nauczycieli
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 
Decyzja o podjęciu studiów podyplomowych z przedsiębiorczości na SGH - to był strzał w dziesiątkę!
Dodatkowe kwalifikacje to jedno, ale studia dają znacznie więcej. Dzięki ciekawym i profesjonalnym wykładom można budować swoje kompetencje, praktykować wiedzę, co w konsekwencji przekłada się na nowe umiejętności. W końcu przedsiębiorczość to nie tylko zagadnienia ekonomiczne i gospodarcze, to również postawa życiowa.
Anna Lewandowska, 2019 r.
 
Wybrałem Podyplomowe Studia Przedsiębiorczości dla Nauczycieli w SGH w Warszawie ponieważ zawsze chciałem studiować na tej uczelni. Nie zawiodłem się. Zajęcia prowadzone przez wykładowców z Instytutu Bankowości były prowadzone profesjonalnie, rzeczowo, na temat. Poznanie wyjątkowych osób związanych ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie było wartościowym doświadczeniem. Wiedzę, którą dostałem dzięki tym studiom na pewno wykorzystam w swojej pracy.
Marek Snopek, 2019 r.
 
Studia ciekawe i rozwijające. Kadra dydaktyczna wysoce kompetentna i empatyczna. Doskonała obsługa administracyjna. Wiedza zdobyta w czasie studiów daje solidną podstawę do dalszego doskonalenia się i zgłębiania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Studia spełniły moje oczekiwania i szczerze mogę je polecić innym zainteresowanym.
Małgorzata Małyska, 2019 r.