Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Przygotowanie i Zarządzanie Projektami Partnerstwa Publiczno-Prywatnego : Projekty Partnerstwa Publiczno-Prywatnego - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Przygotowanie i Zarządzanie Projektami Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia przygotowanie i zarządzanie projektami partnerstwa publiczno-prywatnego

 
Opracuj (w grupie) swój project PPP, ucząc się od najlepszych w Polsce praktyków, na co dzień doradzających przy inwestycjach PPP.

Jeśli chcesz zgłębiać tajniki PPP w miłej atmosferze, w małej grupie, podczas zajęć warsztatowych, a także nawiązać cenne znajomości zawodowe – zapraszamy na nasze studia.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia skierowane są do przedstawicieli sektora publicznego (administracji samorządowej i rządowej), sektora prywatnego (pracownicy firm, które mogą być partnerem prywatnym w PPP), pracowników aparatu sądowniczego i karno-skarbowego (ze względu na ich uprawnienia kontrolne wobec umów o PPP) oraz wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę na temat nowoczesnego narzędzia zarządzania zadaniami publicznymi, jakim jest PPP.
W szczególności studia mają przygotować słuchaczy do przygotowania projektu PPP, w którym należy brać pod uwagę kulturę zarządzania, negocjacji umowy i współpracy podmiotu publicznego i partnera prywatnego.
 

 Opinie o kierunku

 

 Najbardziej cenię w tych studiach, ... praktyczną wiedzę zdobytą podczas analiz różnych przypadków prezentowanych przez prowadzących, ale też wynikających z doświadczeń słuchaczy. Wspólna nauka osób reprezentujących sektor publiczny i prywatny prowadziła do niezwykle efektywnej wymiany wiedzy na zasadach „brainstorming”.

Marcin Telakowiec, absolwent III edycji, UM Warszawa
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Katarzyna Gałka
tel: 691 116 270 (kontakt w godz. 17.00-18.00)
e-mail: Katarzyna Gałka​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 105 absolwentów

 
  • rekrutacja ciągła
  • współpracujemy z pracownikami wiodących kancelarii prawnych oferujących doradztwo dla projektów PPP
  • partnerem merytorycznym programu jest Ipopema Securities
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe