Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Przygotowanie i Zarządzanie Projektami Partnerstwa Publiczno-Prywatnego : Projekty Partnerstwa Publiczno-Prywatnego - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Przygotowanie i Zarządzanie Projektami Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia przygotowanie i zarządzanie projektami partnerstwa publiczno-prywatnego

 
Opracuj (w grupie) swój project PPP, ucząc się od najlepszych w Polsce praktyków, na co dzień doradzających przy inwestycjach PPP.

Jeśli chcesz zgłębiać tajniki PPP w miłej atmosferze, w małej grupie, podczas zajęć warsztatowych, a także nawiązać cenne znajomości zawodowe – zapraszamy na nasze studia.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia skierowane są do przedstawicieli sektora publicznego (administracji samorządowej i rządowej), sektora prywatnego (pracownicy firm, które mogą być partnerem prywatnym w PPP), pracowników aparatu sądowniczego i karno-skarbowego (ze względu na ich uprawnienia kontrolne wobec umów o PPP) oraz wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę na temat nowoczesnego narzędzia zarządzania zadaniami publicznymi, jakim jest PPP.
W szczególności studia mają przygotować słuchaczy do przygotowania projektu PPP, w którym należy brać pod uwagę kulturę zarządzania, negocjacji umowy i współpracy podmiotu publicznego i partnera prywatnego.
 

 Opinie o kierunku

 

 Najbardziej cenię w tych studiach, ... praktyczną wiedzę zdobytą podczas analiz różnych przypadków prezentowanych przez prowadzących, ale też wynikających z doświadczeń słuchaczy. Wspólna nauka osób reprezentujących sektor publiczny i prywatny prowadziła do niezwykle efektywnej wymiany wiedzy na zasadach „brainstorming”.

Marcin Telakowiec, absolwent III edycji, UM Warszawa
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Katarzyna Gałka
tel: 691 116 270 (kontakt w godz. 17.00-18.00)
e-mail: Katarzyna Gałka​
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 105 absolwentów

 
  • rekrutacja ciągła
  • współpracujemy z pracownikami wiodących kancelarii prawnych oferujących doradztwo dla projektów PPP
  • partnerem merytorycznym programu jest Ipopema Securities
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe